Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelent valamit? és ha igen...

Ez jelent valamit? és ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 hete folyamatosan egy dolgot álmodok, ami folytatódik tovább.. mintha egy sorozatot néznél. minden nap ugyan az a film, de mégis mást csinálnak benne. Pont így álmodok én is. Fehér minden. ülök egy székben, és beszélgetek valakivel. Mindig más dolgokról. és valahogy mindig emlékezünk arra, h előző este meg azelőtti este mit beszéltünk, és folytattuk tovább.. Ezek előtt nagyon de nagyon sokat álmodtam ugyan így, csak arról, hogy más személy vagyok. Utána néztem, és csak azt találtam, hogy az ember szokott álmodni az előző életéről.. felmerült bennem az a kérdés, hogy "De ennyire?".... Amikor gépezek, beszélgetek, vagy csak szimplán sétálok vagy ilyesmi, akkor is mindig érzem, hogy ott van valaki mögöttem / mellettem. Eddig egyszer volt olyan, hogy fordítva volt a dolog. Az a személy aki "voltam előző életemben" azt láthattam akármilyen szögből, és amikor bajba került, akkor tudtam neki segíteni. De nem hallott engem. Látni is csak én láttam. Mint ahogy már feljebb leírtam, olyan volt nekem is sokszor, mintha állna valaki mellettem / mögöttem stb. és akkor is. lehet h akkor meg ő szokott ott lenni. és ugyan úgy én nem látom se hallom, de fordítva igen. Néhány ismerősöm szerint az előző életemet álmodom meg, és bele is tudok avatkozni mert akkor is úgy volt h valami vagy valaki beleavatkozott. Ugyan úgy egy láthatatlan valami / valaki. Mások szerint nem jelent semmit. (ezt nem hittem el.) Szóval nem tudom, hogy mit tegyek.... Nem találtam rá választ már több mint fél éve.. sokszor volt olyan is, hogy bekapcsolt a TV akkor is amikor én már kikapcsoltam.. szóval bekapcsolt kikapcsoltam bekapcsolt kikapcsoltam... ezt így ismétlődve.. Pár napja úgy kb. 3 napja amikor bejöttem a szobámba h betegyem a pólómat a szekrényembe, olyan volt, mintha valaki / valami fogná a vállamat. Kinyitottam a szekrény ajtót, és valami / valaki hátrarántott. E közben pedig kiesett szinte minden a szekrényből. Köztük volt a kiskésem is, amit már vagy 2 éve nem találtam mert amikor költöztünk elveszett...... Egyik reggel amikor felkeltem, láttam, hogy be van kapcsolva a gép, amikor előző este kikapcsoltam még a hosszabbítót is, h pihenjen a Wifi meg a Modem is kicsit..

na szóval: Reggel amikor felkeltem, láttam, hogy be van kapcsolva a gép. Meg volt nyitva egy jegyzettömb, és abba volt írva egy pár mondat. Üzenet.. (A gépen jelszó van, amit csak én tudok. és 2-3 naponta változtatom meg.) Elolvastam, és nem tudtam, hogy mit csináljak.. Megrémültem.. Aznap beszéltem haverommal a dologról. Ő sem tudta mi ez, de azt igen, h vannak eléggé nagy furcsaságok, de ilyenről még nem hallott. Akkor még azt is elmondta, hogy jó ideje csak arról álmodik, hogy ott van előtte egy jel.. Rákerestem pontosan kép alapján, de nem találtam semmit. Színre viszont igen. Azt mondta, h kék színű volt. találtam a színre választ, de a jelre nem ezért nem ért semmit az egész..De ez mellékes. ; Állandóan álmomban ez van. Vagy beszélgetek vele, vagy az "előző életemet álmodom" amiben Ő van benne, akivel beszélek álmomban. Szerintem van a kettő között összefüggés. Csak az a baj, hogy nem ismerek senkit sem, aki értene ehhez.. Mindig nagyon félek, és olyan, mintha itt lenne velem valaki mindig. Most is érzem hogy itt van valaki, és figyel.. Pedig most csak én vagyok itthon. Nagyon félek minden nap.. Nem tudom mit tegyek. A leírtak alapján mindenki nézhet engem hülyének, meg h ilyen dolgok nem is léteznek, közbe csak azért mondják vagy írják ezt, mert velük még nem történt ilyen, vagy nem hallottak ilyesmiről..13 éves fiú vagyok. Lehet hogy mások szerint kínos, vagy hülyeség, de félek.. Igen, félek. Amikor álmomban beszélgetek vele, akkor olyan, mintha ez a világ megszűnne. Azt a kérdést teszem fel neki, amelyiket csak akarom.. Valamikor kapok rá választ, valamikor nem. Valamikor ő kérdez.. De amikor az "előző életbe" vagyok, akkor az nagyon furcsa.. Nem tudom ezt mihez hasonlítani. Olyan, mintha egy lélek lennék, ami hozzá van kötve, és próbálja védeni őt. Egyelőre ennyit írtam le. Valamikor tovább írom, és felteszem ugyan azt amit most leírtam, csak kiegészítve külön külön. Köszönöm előre a válaszokat. Már persze ha lesznek.



2014. máj. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebből kristálytisztán arra következtetek, hogy k. sok időd van marhaságokat írkálni.
2014. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sürgősen beszélj a szüleiddel ezekről a tapasztalatokról, majd pszichiáterhez kérjetek beutalót! Amiket leírtál több különböző mentális betegség első jelei lehetnek, akár skizofrénia is.

2014. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is skizofréniára tippelnék.
2014. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ammm... Mi az a "skizofrénia"?
2014. máj. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!