Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meghaltam álmomban, mit...

Meghaltam álmomban, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Nos ,az iskolába voltam, az ének termbe nem soká kezdődött volna az óra(sokkal kisebb volt ,és más hogy nézett ki mint valójában) erre jön kettő felnőtt (férfi, nó a férfinak valami szellemi betegsége/baja volt) leült a hejemre a férfi. Nézem erre a mellete álló nő mondja, hogy láttja a jövőt és azért ült oda ,mert aki odalül ,azzal rossz dolog fog történni. ezután elemntek. Én vidáman leültem oda erre minden fehérre vált, nagy robbanás (nagyon hangos, ha valóság lett volna már abba belehaltam volna) folyamatos sikítások, pár másodpercig. Utána felkeltem, és levoltam sokkolava, kb 10.percig nem mertem mozogni. (kb hajnali fél háromkor keltem föl rá) Szernintetek mit jelent ez a álom? 14/F

2014. jún. 2. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, párszor már meghaltam én is álmomban. Sőt, öltem is embert. :P
2014. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy egyszer megfogsz halni.
2014. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Megdöbbentő.Sajnos nem tudom mit jelent,de megdöbbentő. Egyszer hallottam hogy az álmok legtöbbször figyelmeztetni akarnak valamire.

Szerintem arra hogyha tudod egy adott dologról hogy rossz fog belöle kisülni, akkor hagyd a fenébe.

2014. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy valami elől menekülsz, valamit nagyon le akarsz rázni magadról vagy zárni magadban végleg.


Ez egyébként rémálom, és annak mindig az a lélektani jelentése, hogy nagyon mélyen zalkat valami és ezt csak nehezen tudod magadban feldolgozni.

2014. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos és is meghaltam már álmomban többször, olvastam is már róla pl: az is hogy valami új kezdete. Igazából az a baj ,hogy ennyire részletesen még nem éltem át, és nem hagyott bennem ennyire mély nyomot, kb.1 hónapja álmodtam.
2014. jún. 2. 21:49
 6/6 anonim válasza:
Azt, hogy a magyar nyelv forog a sírjában..
2014. jún. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!