Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a mögöttes jelentése...

Mi lehet a mögöttes jelentése vagy üzenete annak, ha álmomban lezuhanok? (Katt bővebben)

Figyelt kérdés

Visszatérő álmaim:

1. Épp sétálok lefele egy betonlépcsőn, körülöttem szintén fehérség, vagyis nagy semmi...Lépegetek lefele a lépcsőn...és...amikor épp egy lépésemet tenném lefelé hirtelen azon kapom magam, hogy zuhanok, pedig határozottan léptem, és az volt a tudatomban, hogy van ott egy lépcsőfok és léphetek bátran. Magyarázat? Tipp?

2. Szintén visszatérő álmom, hogy egy autóban ülök, taposom a gázt padlóig, élvezem a száguldást...azonban...amikor egy vasútátjáróhoz érek, közeledek a sorompóhoz...szeretnék előtte lefékezni, azonban nincs fék amire ráléphetnék és pánik tör rám és félelem, hogy hogyan is fogok megállni. Itt rendszerint véget ér az álom. Magyarázat? Tipp?


2012. jan. 3. 21:39
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Nincs mögöttes jelentése, fölösleges keresni.
2012. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mit szívsz?
2012. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kapjátok be :D

Most miért nem vesztek komolyan?

Komoly kommenteket kérek...

2012. jan. 3. 22:00
 4/5 anonim válasza:

Az alomban a feher szin jeletese ijetseg, a zuhanas pedig hosszu elet vagy valami nem tudom pontosan.

(bocsi az ekezetek miatt)

2012. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Komolyan gondoltam. Vagy írjak vicceset is?
2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!