Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyanazzal a személyel álmodok...

Ugyanazzal a személyel álmodok minden nap. Hírességel? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Selena Gomezről van szó.Ő a példaképem,mindent tudok róla.Szóval akinek van kedvence,példaképe tudja..Az ő zenéit halgatom mindennap.És a híreket mindennap megnézem róla...2 hete talán elkezdtem minden nap vele álmodni.Egyszer az álmodtam hogy itt volt nálunk,és találkoztam vele,de annyira örültem hogy fel is ébredtem.Volt olyan is hogy áltam mellette és mondtam neki hogy gyere ide.Ő erre meg :Rendben te úgyis mindent tudsz rólam,és hátulról átkarolt.Meg olyan is hogy ilyen kerítéses területen voltunk,helikopterrel odarepültünk,kinyitottam az ajtóját a helikopternek és felsegítettem a gépre...Arrébb vitt minket leszáltunk és órák hosszat beszélgettünk fotózkodtunk..Sajnos hazajottem és adott nekem egy szendvicset (elozo este ilyet ettem...) és megtartottam...fel is ébredtem.Arra akarok kilyukadni hogymindig ilyen találkozós álmaim vannak,de ez csak egy része volt...nagyon sokat àlmodok vele..6 éve szeretem,összes filmjét,számát ismerem mint a tenyerem..Gyerekkorátol kezdve imádom...köszönöm hogy nelolvastáto :)
2014. szept. 17. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert sokat gondolsz rá és az a vágyad, hogy találkozzatok! :) Megértelek, de hidd el ez ezért van. Akire sokat gondolsz azzal gyakran álmodhatsz ez nem jelenti az, hogy megfog történni. Persze semmi sem lehetetlen :)
2014. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alkalmazd a vonzás törvényét hátha bevonzod..vagy max egy pszihodokit vonzol be ha a rögeszmèddé válik..mindent nem tudsz róla csak max amit olvasol róla..ha meg ekkora rajongó vagy vedd vele fel a kapcsolatot..anno engem egy dobos hülyitett :(
2014. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én utálom Selena Gomezt.Én Justin Biebert szeretem és ugyanezt csinálom csak az az álmom,hogy összejövök vele.
2014. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.Kommentelő:köszönöm szépen:)

2.Kommentelő:nem lehet felvenni vele a kapcsolatot..

3.Kommentelő:megértem hogy nemszereted,énse szeretek sokindenkit,de Justin Biebert imádom,főleg Selena+Justin=Jelena<3 :)

2014. szept. 17. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem lehet vele felvenni a kapcsolatot??a rajongok irnak danics dórinak is meg a nagy sztár violettának is.
2014. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet mert sok millió rajongója van és kevés a esély, h a te leveled, kommented, egyebedet észre veszi, de ha meg is teszi egyszer válaszol..és? Ennyi is marad :/
2014. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fúha a Jelenát utálom legfőbképp mivel Selena kihasználta Justint.
2014. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sose tudhatod, hogy kihasznált ki kit:)
2014. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jo 5. Igen lehetetlen szinte,az a danics dor a fos az nem sztar...irhatsz neki de soha.nem fog visszairni.. 8. Kozolnem hogy 2014 augusztus vege ota ujra egyutt vannak ug hogy szoptad..
2014. szept. 19. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!