Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (fontos! ) többi lent

Figyelt kérdés

Édesanyámmal álmodtam éjjel arról,hogy ki fogják rúgni munkahelyéről (nem volt mostanában napirenden ez a téma ezért is tartom furcsának az utóbbi két hónapban nem beszéltünk erről) és aki miatt ez az egész történik azt kezdtem el fojtogatni álmomban,de hatástalan és idegesítő volt.

Ahogy felébredtem az volt az első gondolatom ,hogy felhívom megkérdezni,hogy mi a helyzet a munkahelyén, fel is hívtam,de erről nem kérdeztem meg,aztán később beszéltem vele és akkor mondta,hogy ma hallotta a munkahelyén,hogy már biztos elküldik és annak a személynek a keze akit álmomban fojtogattam keményen benne van ebben.

Vélemények?



2014. szept. 17. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
megálmodtad előre az eseményeket,ritka adottság ez.
2014. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtad arról az alakról hogy megpróbálhatja anyukádat kirúgatni. Mivel már egy ideje nem beszéltetek erről anyukáddal, tudat alatt előjött az aggódás hogy mi a helyzet, ebből jött az álom és hogy megkérdezted anyukádat.


Mivel hogy anyukádat kirúgják, úgy tűnik hogy előre láttad az eseményt, pedig nem. Ez a probléma eddig is a fejetek fölött függött, ha most anyukádat nem rúgnák ki, akkor talán az eszedbe se jutott volna ide írni.


A fazont meg azért fojtogattad álmodban, mert szeretnéd megszorongatni amiért stresszeli édesanyádat a kirúgás lebegtetésével, de mivel tehetetlen vagy vele szemben, a fojtogatás is eredménytelen volt.

2014. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!