Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van lenelentesuk...

Szerintetek van lenelentesuk az almoknak, vagy csak a gondolataink, felelmeink kivetulesei?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom megromlott es azt almodtam az ejjel, hogy a parom exe azt mondta neki, hogy meg mindig szereti....es amikor rakerdeztem, hogy visszamenne-e hozza, azt mondta nem kizart.Most ez jelent valamit, vagy csak azert almodtam ezt, mert ettol felek???

2014. szept. 18. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak gondoltataink kivetülései, de sokat tanulhatsz belőlük. :)

Amúgy te kocka vagy? Csak a "párom exe" miatt gondolom. :)

2014. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenki kocka lenne, akinek a párjának exe van?Elég sok ilyen van...

Van az álmoknak jelentésük, de nem az álmoskönyvben kell keresni.Próbáld óvatosan kipuhatolni a dolgot a barátodtól és megtudhatod, igaza volt-e az álomnak.

2014. szept. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem miért vagyok attól kocka, mert úgy mondom, hogy nemexe. Ő is így hívja, meg a baráti körömben még sokan mások is gy mondják a volt párjukat.Sokkal rövidebb így egy beszélgetés alkalmával mint az, hogy a volt barátom, barátnőm. Nálunk ez megszokott. Nem is igazán értem milyen összefüggésben van ez a kockasággal?
2014. szept. 19. 10:46
 4/4 anonim válasza:
velem folyamatosan ez van allandoan szt almondom hogy a baratom szakit velem es vissza megy a volt baratnojehez ez lehet felelem?
2014. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!