Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Honnan tudom, hogy a gondolata...

Honnan tudom, hogy a gondolataim játszanak velem, vagy a jövőből kaptam információt? Mert, hát azért valljuk be, hogy van olyan mikor szinte észrevétlenül cikáznak a gondolataink.

Figyelt kérdés
Nekem volt már olyan, hogy eszembe jutottak gondolatok a jövőmmel kapcsolatban, de én azt hittem ezek csak fantáziálások... Vagy lehet, hogy félre értettem valamit, és ez az információ szerzés nem is így gondolati úton történik?
2011. júl. 2. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
nekem személy szerint olyan volt h bevillant vmi. nem tudom irányítani, vhogy csak eszembe jut vmi, gyorsan leforog egy csomó "információ" és megtörténik egy ki idő múlva. tehát a közel jövőt láttam.. ez nem történik akkor amikor akarom, ez csak jön.. vagy van egy érzésem, tudom ez akkor van amikor vmi baj fog történni, vagy vmi kényelmetlen szituáció fog bekövetkezni. minden esetre ez is egy égi ajándék..
2011. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem nem a semmiből jönnek ezek a gondolatok, hanem valami kapcsán. Olyan volt mondjuk, hogy leesett a fényképem, amiről a halálra asszociáltam és a gondolataimban már eszembe jutottak számok, hogy mikor fogok meghalni. De ez kb. olyan volt, hogy azért gondoltam számokra( hozzáteszem, mind kerek számokra), hogy a képleesés ne azt jelentse, hogy a közeljövőben fogok meghalni, mert ugye, van valami ilyesmi babona. Szóval ez egyfajta gondolatmenet volt.
2011. júl. 2. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Látsz lehetséges jövőképeket. De nem azért, mert ez valami különleges képesség, hanem mert terveket gyártasz. Ilyet mindenki csinál, csak Te talán kicsit túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítasz neki.
2011. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövőképeket nem látok. Szerintem is erről lehet szó. Én azt hiszem ez egyfajta gondolatmenet volt. Talán normális lehet, hogy, ha eszembe jut valami által a halálom gondolata, akkor a következő logikus lépés, hogy mikor vagy hogyan fogok meghalni. De ezek csak "találgatások" .
2011. júl. 2. 17:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint, bocsánat. Úgy értem vizuális képeket nem látok, csak gondolkodok...
2011. júl. 2. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha, a látást én is úgy értettem, hogy így végiggondolsz. De örülök, hogy egyetértünk :)
2011. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem csak olyan volt h megálmodtam valamit, ami aztán később megtörtént.
2011. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!