Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy pékségben voltam, ugyanabban, mint ahova egyébként is járok minden hétköznap. Berendezését illetően minden ugyanolyan volt, semmi különöset se találtam első ránézésre.


Az eladónak viszont nem láttam az arcát, olyan, minthogyha nem tudtam volna felnézni. Alapból kisebbnek is éreztem magam, mert a fejem nagyjából has-mell tájékig ért, holott általában - eladótól függően - szem-áll magasságban szoktam lenni. Az eladó hölgy volt a hangjából ítélve, mint a valóságban.


Semmit se vettem, csak egy pogácsát (a valóságban sosem veszek pogácsát), ami valamiért ugyanannyiba került mint a teljeskiörlésű zsemle (40Ft). Nem csak ez volt furcsa, de ráadásul a pogácsa mellé kaptam még egy túrós szívet is - ilyen péksüteményt se szoktam venni, és nem is szeretem annyira, mert ízetlen.


Egyébként minden más természetes volt, az eladó a szokásos módon beszélt hozzám, és én is a szokásos módon kértem az árut, talán csak annyi különbséggel, hogy mikor távoztam, nem köszöntem el, pedig a valóságban mindig lelkesen köszönök távozáskor.


Van valami ötleteteket, hogy mit jelenthet? Előre is köszönöm!

17/L



2014. szept. 21. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán azt, hogy valami megváltozik az életedben és ettől háttérbe szorítva érzed magad(egy kicsit).
2014. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!