Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? :|

Mit jelent ez az álom? :|

Figyelt kérdés
Gimnáziumi felvétel... Beszélünk a biziről stb.. Aztán adnak egy csekket amin 140ezer van suli kezdésre. Azt hittük (ismeretlen barátokkal voltam)hogy tényleg megkaptuk a pénzt de aztán elvették hogy nekik kell. Leesett a földre és én megláttam felvettem és gyorsan felnyitottam a tengelyt amiben volt és kivettem. Utána gyorsan hazafutottunk. Este szürke volt minden esett az eső minden szürke volt és gyertyákkal világítottunk.Mikor egyszer csak bekopogott egy nő.Határozottan csengő hangja volt. És kérte hogy adjuk oda a pénzt. Nem adtunk aztán bejött és ott lakott nálunk.Én utáltam, mindig kínzott engem ha valami rosszat mondtam. Szinte minden nap. Éreztem is,és külső szemmel is láttam. Ott álltam magam mellett és néztem hogy hogyan késel meg, vágja a bőröm pengével,a fejembe szúrja a kést minden véres volt,sebes voltam, barna és zöld foltokkal és a kezemen vágások. Eléggé durva volt.Éreztem is mintha élőbe megtörtént volna. Aztán voltak olyan napok mikor picit hibásnak éreztem magam a matek miatt mert mondta hogy segít a matekba ha kell én mondtam majd segíthet és mondtam hogy kedves tőle . Aztán ment tovább minden még mindig bántott. Elteltek így hetek..Aztán a végén megmutattam neki a matekot és ő tényleg segített..Én sírtam .. Megbánásból és egyben a fájdalomtól. Valamiért sajnáltam. Aztán kezdtük a végén barátok lenni de néha néha még mindig bántott. Aztán eljött a nap mikor elment a házból. És én meg jártam a gimibe.Ott volt a csaj . Egyedül volt ,nem volt már olyan vakmerő ,nem voltak barátai úgy ahogy nekem sem. Csúfoltak a hegek miatt és nem tudtam beilleszkedni. Így hát odamentem hozzá hogy összebarátkozzak vele. Nehezen de sikerrel . Egy két napig működött de aztán eltolt magától.Ment ki az ajtón mikor kicsöngettek nekem még volt egy órám. Sírva néztem utána ő megállt és kérdezgette mi a bajom. Meg sem bírtam szólalni. Aztán utánam nyúlt a tanárnő megfordultam láttam a hosszú fehér ruháját és a kereszt nyakláncát ezüst kövekkel kirakva. Mondtam neki hogy egy perc csak hagy beszéljük meg. Aztán visszafordultam és ráordítottam sírva hogy sosem voltak barátaim és te is cserben hagysz.Erre elment és nem láttam többé. Utána sírva visszamentem a tanárhoz (főzni kellett valami levest eléggé szigorú volt hozzám) aztán kicsöngettek én meg felébredtem. Reggel ránéztem a karomra és csíkok voltak rajta piros csíkok. És nem csak a karomon hanem mást testrészemen is. Ott ahol bántott..Kék zöld foltjaim is vannak. Én nem is tudok róla hogy ezek ott voltak.. Nem tudom minek számítsam be. Lehet szerintetek hogy az álmom miatt lett? És mit jelent ez az álom ? Kérlek írjatok .

2014. szept. 21. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Boccs,de ezt nem érdemes végigolvasni,mert nem értem.

Először pénzről van szó,aztán matekról,fájdalomról.

Le írnád nekem üzenetbe rendesen,betartva az időrendi sorrendet és egyéb dolgokat?

És akkor majd tudok segíteni!

2014. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

140000=erőszám, 1=igazság száma, 4=alap dolgok v. highskill, de másmilyen mint amit gondolsz

Elveszik a pénzt=olyan lesz hogy azthiszed megvan az ihlet, de elveszik, de majd vissza szerzed hamar

Nő=ezesetben igazság lelke, Mestered (hú de mázlid van!)

kapcsolatban vagytok, és gondolatai boldogitanak, ezek a semmiből jönnek majd, igen jó és szükséged lesz rá

Sokat bánt=nem fogsz tetszeni, utálni fogod mert kemény lesz hozzád, és sok dolgot nem enged, zsarol

Sokat kell javitani rajtad, fájdalmas napok jönnek, megváltozol (vér)

Számtan=új tudás lehet amit fogsz tanulni

Sirsz elötte=megbánsz mindent elötte

Barátok lettetek=értékelni fogja, és megváltoztat

Elmegy és suliba mentek=ez már egy másik időszak lesz

Nincsenek barátai(d)=az új tudásod senki nem fogja értékelni

Csúfolnak a hegek miatt=még beilleszkedni is nehéz lesz, mert annyira megváltozol, jámbor irányba de kicsi leszel, nem olyan erős "ök" meg nem ismerik

Ez nemcsak a sulira érvényes, a suli itt azt jelenti olyan életidőszak amiben tanulni kell vmit, kihivást.

Összebarátkozol vele=müködik a meditáció és nagy ihletet kapsz, nagyon boldog leszel

1-2 napig tart=ez elmúlik, újra dolgozni kelll majd Neki

Tanárnő=másik Mester, munkatársa, és szentnek tünik.. lehet hogy Istent is jelent..

sirva ráorditasz=Istenkáromlás (ne aggodj majd Ő megbocsátja de és szükséges hogy minden bün megnyilvánuljon)

Elmegy=sok ideig nem látod, hosszabb unalmas próbaidőszak fog jönni, de aki megismerte a Mestert azt úgyse hagyják el, mert elég fejlett de mindenki sokat hibázik mert új és tanul, és szükséges

üdv

2014. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek kb fél év alatt beválnak, és azt jelentik ha megcsinálod, elsö beavatást kapsz a Mestertől

olyan ihletet fogsz kapni amit mások (idegenek) észrevesznek, megszépülsz és megerösödsz töle de mindig csak átmeneti, és végig ezért kell küzdeni, mert tisztánlátás is és boldogit egyedül

2014. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bibliában pl igy hivját a "kegyelmet", a beavatást pedig megtérésnek :)
2014. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!