Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy egy halott nő, akinek az egyik megégett, benézett az ablakon, de rajtam kívül senki sem látta, és segítséget kért tőlem?

Figyelt kérdés
Megkérdezte, hogy én látom e őt, amikor meg igent mondtam rá, megörült, megkönnyebbült, és felébredtem.

2014. aug. 13. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
egyik fele megégett *
2014. aug. 13. 15:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Passz nem tudom leirok 1 tortenetet ez velem tortent meg.

Àllmomban 1 rokon halottamat làttam es nem sxolt csak be ment egy hazban.... rà 2 het mulva meghalt a papàm!!! Most ujjra almodtam ugyanazzal a rokonomal...remelem mar nem fog meghalni 1 csadtagom se!!!!

Erre az allomra csak ugy tudsz ra jonnni ha figyeled mi tortenik veled ... almodsz e meg vele.... mit mond.....syb..

2014. aug. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem fogok megint vele álmodni, mert akkor befogok parázni, köszi a választ, és részvétem!
2014. aug. 13. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
mihez kért segítséget?
2014. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a féligégett halott asszony története! Folytasd! Még űberelheted a herr riportert!
2021. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezaz, szólj be egy 2014-ben feltett kérdésnek. Mindenkit fog érdekelni xD
2021. jún. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!