Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Van egy lány a...

Ez mit jelent? Van egy lány a valóságba aki tetszik, és az álmomba csókolóztunk,20F

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 13:24
 1/7 Legoman ***** válasza:

Sokféle variáció létezik, megpróbálok felsorolni egy párat, de a te helyzetedtől függ, és attól, hogy milyen viszonyban vagytok.

1. variáció:

Nagyon tetszik ez a lány neked és értelemszerűen ezért álmodsz vele.


2. variáció:

Szeretnél vele közös jövőt, de nem sikerül meghódítanod, vagy sikerült meghódítanod és nagyon boldog vagy, hogy ő a tiéd.


3. variáció:

Szeretnél nagyon vele lenni, de nem birod meghódítani és, ezért az elméd az álmodban mutat dolgokat neked, hogy egyensúlyban legyenek az energiáid.


4. variáció

Azon gondolkoztál, hogyan hódíthatnád meg ezt a lányt és az is meglehet, hogy az álmodon keresztül kaptál információkat, hogy tudnád meghódítani. Ehhez viszont tudnod kell, hogy milyen körülmények miatt csókolóztál vele álmodban, és hogy mit csináltál, ami miatt megcsókolt.


Számtalan variációt tudnék még felsorolni, mivel nem ismerem a lány és közted a kapcsolatot.

Próbáld meg te is megfejteni, mert így csak támpontokat tudtam adni. Sok sikert! :)

2014. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy tetszik. Te magad is írtad. Vágyálom.
2014. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

első, ennél nagyobb gyökérséget még nem hallottam.


Nem jelent SEMMIT. Tetszik -> gyakran gondolsz rá (valószínű arra is, hogy csókolóztok) -> álmodban is megjelenik.


Álmunkban mindig a múltbeli emlékeinket/gondolatainkat látjuk. Ha valamire gyakran gondolsz, az előbb utóbb meg fog jelenni az álmodban. Sosem jelentenek az ég világon semmit.

2014. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Legoman ***** válasza:

Dehogyisnem jelentenek. Az álmok nagyon sok mindent jelentenek, lehet te úgy látod, de ha jobban értelmezed az álmaidat álomszótár nélkül, akkor te is meglátod ezeket a dolgokat. Azért írtam le ezeket, mert én a saját tapasztalataimból eredve indultam ki, egy csók nagyon is sok mindent jelent az álomban.

De mondd meg akkor nekem, hogy miért álmodtam egyszer egy olyasvalakiről, akit 5 éve nem láttam és nem is gondoltam rá egyszer sem, még csak eszembe se jutott.

2014. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Álombéli csók akár közös élményt is jelenthez. Pl.: elmentek moziba stb.
2014. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést ha frivol vagyok - de ez egyszerűen csak azt jelenti, hogy megdugnád.
2014. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelent egy nagy f..zt. Azt jelenti hogy béna vagy ha nem mersz kezdeni.
2014. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!