Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális az, ha testcserét...

Normális az, ha testcserét álmodtam?

Figyelt kérdés
Megvagyok elégedve magammal, de az utóbbi este fura rémisztő dolgot álmodtam: nem önmagam voltam. Az álmaimban mindig csak érzékelek, de ezúttal nem. Tudtam, hogy fizikailag abban a szituációban valami magas talán férfi lehettem. Valami balesetem volt :) utána beadtak valamit és azt mondták ismeretlen mellékhatásaim lesznek :). Utána jött minden. A másik pillanatban egy idióta szituációba kerültem egy kocsmai verekedésbe, ahol jól helyben hagytam valakit utána másik két idegen férfi kidobott az utcára erre ismét nekik estem. Sok idő telhetett el, de nem lettem ismét önmagam. Amint felkeltem kapkodtam és gyorsan meg is néztem, hogy minden rendben van-e odafent és odalent is. Nagyon valóságos és undorító álom volt nem részletezném.
2014. szept. 28. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán előzőéletbeli emlék.. :)


Vagy szimplán csak egy hülye álom. Nem fog kiderülni.

2014. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, nekem ennél hülyébb álmaim is voltak.
2014. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most még durvább volt. Egy rakodó munkás voltam és valami köveket pakoltam, erre meg a sziréna megszólalt. Evakuálták a területet néhányunknak maradnunk kellett. Jött néhány emberke sugárdetektorral meg mindenféle szkafanderrel (ilyen filmet és könyvet se láttam még). A kezeim nagyon égtek, szokatlan volt. Az egyik elkezdett matatni a detektorral mire ennyit mondott "maga nem megy sehová". Nagyon bizarr volt ez is.
2014. szept. 30. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!