Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt álmodtam egyik nap, hogy...

Azt álmodtam egyik nap, hogy meghalt a bátyám, akit nagyon szeretek, másnap pedig, hogy a legjobb barátom halt meg, és sírva ébredtem. Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Előző éjjel azt álmodtam,hogy meghalt a bátyám,akit nagyon szeretek.Most éjjel pedig egyik legjobb barátom(férjem barátja)haláláról álmodtam és mindkettő borzasztó volt és valósághű,sírva ébredtem!!Ez most mit jelent?Veszélyben vannak,vagy fog velük valami rossz történni?
2008. márc. 1. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
halottnak látni azt aki él titkolt gyűlölet a halott valamelyik barátja vagy ismerőse iránt. Halál hosszú élet,hozzátartózó haláláról álmodni:bevallhatatlan elenszenv,súlyos sorozatos sértés amit elszenvedtél.
2008. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Azt szokták mondani, hogy ha azt álmodják valakiről, hogy meghalt, akkor sokáig fog élni. Nem tulajdonítanék ennek a dolog nagy jelentőséget, hisz csak álom. Nem vagy médium vagy ilyesmi, igaz?! :)
2008. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én rengetegszer álmodtam régebben azt, hogy meghaltak a családtagjaim akiket nagyon szeettem, sőt egyszer saját magam öltem meg a nagymamám, és borzalmas volt, néha már elaludni sem mertem. és én is minden reggel zokogva ébredtem. ennek ellenére a nagymamám kivételével mind boldogan él, de ő már öreg volt akkor is, és vagy tíz évvel élte túl a rémálmom:P (és nem én öltem meg...) szóval, nem kell féltened őket

akkor utánanéztem a dolgoknak pszihológiai könyvekben, és mindenütt ugyanazt találtam: az álmaink a vágyainkat tükrözik, és ha valaki meghal álmunkban, különösen ha sírva ébredünk, az azt jelenti, hogy tudalatalatt kívánjuk az illető halálát, vagy egyszer régen kívántuk. hát... nem tudom ebből mi igaz én nagyon fel voltam akkor indulva ezen... szóval nem lehet hogy féltékeny vagy rájuk vagy érezted már úgy hogy jobb lenne ha nem léteznének? ne értékeljetek le, tényleg ezt olvastam:D

2008. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyet már én is nagyon sokszor álmodtam más halálát.kb 2héttel vt nagyon szörnyü azt álnmodtam h a házunk elött ki vt téve egy hatalmas fekete lepel mert meghalt vki autóbalesetben de a nevét nem tudtam h ki az, egy arc vt a lepelen de nem birtam kinézni h kinek az arca. aztán reggel anyám mondta h a barátomnak este autóbalesete vt.szerencsére nem lett semmi baja, de viszont ö ugy gondolja h én mentetem meg az életét mert a szülinapjára nyakörvet kapott tölem (sima szegecses nyakörv nem kell félreáérteni. ilyen stilusuak vunk) és a nyakörvböl 2 nagy szilánk darabot szedett ki. ha nincs ott a naykörv akkor a szilánk a nyakába furodik.aztán reggel elgonfolkoztam és rájöttem h a lepelen látott arcból simán kilehetett venni a barátom arcát.lehet h az egész hülyeség de nem tudni.

de ne félj mert mással is álmodtam már ilyet h meghalt szinte a fél családom halt már meg álmomban de még mindig itt vannak szoval nyugi

2008. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Na kipurdéltak?
2016. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!