Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van összefüggés a tudatos...

Van összefüggés a tudatos álom és az Eredet között?

Figyelt kérdés

Konkrétan az Eredet című filmre gondolok. Például egy tudatos álomban létrehozhatok egy másik tudatos álmot, ezzel egy szinttel lejjebb kerülve? Esetleg tényleg meg tudom változtatni a teret, az épületeket, vagy akármit? És a totem dolog is lehetséges? Ha nekem is van egy pörgettyűm, akkor az az álomban tényleg nem hagyja abba a pörgést?

Lehet, hogy nagy baromságokat hordtam össze, de nagyon érdekel ez a dolog:)



2014. szept. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Álmodban azt csinálsz amit akarsz. (Feltéve, ha saját magad megengeded magadnak. Ezt úgy értem, hogy pl. valamikor nem tudok funi, ugrani, stb. álmomban, akárhogy is akarom azt.) Az álmodban csupán elképzelt dolgok létenek, tehát kedved szerit "játszhatsz" velük. :)
2014. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Igen van. Sőt több mint gondolnád. A tudatos álmodra emlékként fogsz tekinteni ugyanis az mint valós jelenség lesz előtted, fizikai formában.Tehát itt nem tudsz önszántadból repülni, ott csak rajtad múlik hogy tudsz vagy sem. Viszont nem tudsz létrehozni álmot az álomban csak asztrál síkra lépni, ami nagyon keveseknek sikerül. Ha sikerül asztrál síkra lépned a fehér nyúl elárulja hogy a valódi testedből hogyan léphetsz asztrál testbe. Gyakorlatilag itt mint egy szellem járhatod éjszaka az utcát a várost stb. (igen a kis fehér nyúl, mert akinek ez sikerült az mindegyik a fehér nyulat követte) Senki nem lát, de te látsz mindent és emlékszel mindenre.

De z már más dolog. Tudatos álmodban tudsz beszélni a tudatalattiddal. Viszont nem tudsz csoportos álmot létrehozni. aki megpróbálta annak 2 hónapig kínzó rémálmai és alvásparalízise volt. Hidd el nem érdemes. Viszont a tudatos álmodás ha sikerül akkor az egy nagyon jó élmény :)

2014. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csoportos álommal talán még ma is kísérleteznek a [link] oldalon. Magam is próbáltam belemenni mások álmába, de alvásparalízissel végződött a kaland.
2014. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pörgettyű az álomban furcsán viselkedik, van, hogy nem áll meg, van, hogy elrepül, stb.

Van összefüggés a tudatos álom és az Eredet között? Úgy tudom, hogy Nolan is tudatos álmodó.

2014. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Colix válasza:

már volt olyan álmom amiben felébredtem és még mindig csak álmom volt, és tény hogy abban a világban szinte bármire képes vagy ha elég gyakorlott vagy hozzá. de azt hogy álmodban elaludj még egyszer, háát... nem mondom hogy lehetetlen de valami nagymester kell legyél hozzá aki bármikor eltud aludni és tudatos álomba lépni. de nem hiszem hogy lejjebb kerülnél bárhova is. a film nagyon jó egyik kedvencem, és sok ötletet ad. és van valóság alapja de nem épp úgy van minden, lehet hogy ha majd létezni fognak azok a gépek amiket a filmben láttunk, vagy hasonlók több lesz a lehetőség. de nem hiszem hogy a határtalan hatalomnál kellhet több egy embernek.

A válaszom az hogy lehetséges.

2015. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!