Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt többször?

Miért álmodom ezt többször?

Figyelt kérdés

Egy nagy fehér házba vagyok ahol rajtam kívül senki sem tudja, hogy meg fognak halni. Olyan ez mint egy bentlakásos iskola vagy nemtudom. És időnként elvisznek 3-5 embert, de meghalnak, és ahogy emlékszem ezt csak én tudom. Ezért meg akarok szökni. LEgutóbb a pincén keresztül próbáltam, de nem jött össze, ezért amikor épp egy új gyerek jött az kapun kiszaladtam , mikor le volt eresztve, (a kapu a földből jött ki) Az úton stoppoltam, hogy minél hamarabb messzebbre kerüljek. Egy kisbusz állt meg amibe kb 5 öreg néni volt. Egy ideig utaztunk, amikor megállt, és kilöktek, láttam hogy visszavittek a házhoz ahonnan megszöktem. Az igazgató a kapu előtt várt, és mondta a néniknek hogy majd elintézi. (az egyik néni közbe 3 kést nekem dobott. egyik sem talált el) Mikor beértünk a házba nemtudom mi történt, mert felébredtem.


Már többször álmodtam ilyet, és ugyanabba a házban vagyok mindig, és csak én szoktam tudni hogy ott akiket elvisznek, meghalnak.

Mit jelenthet? :)


2014. okt. 8. 13:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez fontos e, de mikor a pincén keresztül próbáltam a szökést, 3an velem tartottak, és nekik sikerült. A pincébe egyébként szakácsok voltak. Amolyan konyhaként üzemelt.
2014. okt. 8. 13:25
 2/2 anonim válasza:
Fordulj pszichológus ,majd elmondja.
2014. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!