Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha valamit...

Mit jelent az ha valamit többször is megálmodok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam többször is hogy elvittek prostinak, két barátnőm és egy osztálytársam is ott volt és emlékszem hogy a kajánkba tették az altatót. Két nagy szobára emlékszem közötte a folyosó a kijárattal, az egyik szoba a miénk volt a másikba a dolgok történtek. Volt egy őr a kijáratnál (ez a tipikus kigyúrt) és nekem sikerült ki jutnom és beugrottam apa kocsijába az anyós ülésre és az egyik őrnek is sikerült a hátsó ülésre. Itt képszakadás volt és már csak arra emlékszem hogy anya a szervezet vezetőivel ordibál. Valahogyan én mindig vissza kerülök arra a helyre és nem tudok elmenekülni. Szerintetek mit jelenthet ez az álom ha már többször is megálmodtam?

2014. júl. 16. 23:57
 1/3 Skorpió87 ***** válasza:
Vagy félsz, hogy be fog következni, vagy sajnos befog. Én álmodtam már meg előre dolgokat... Disco-s helyekkel vigyázzatok, meg idegen lakásba se menj fel feleslegesen. Nem kell benne hinni, de jobb megelőzni. Senkinek nem kívánnék ilyen kilátástalan helyzetet ! Én hiszek az ezoterikus dolgokban, azért írom le, amit gondolok. Ez csak az én véleményem.
2014. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, bem lehetseges hogy tul vilàgias vagy ???azaz vonz a vilàg ami venne van!!!ės ha hagyod hogy a vilàg sodorjon sajnos akkor nagy problėmakak kell szembenėzned!!valogasd meg a tarsasàgodat....ės ne a a penz legyen az mi szerint boldog lehetsz.. . Lehet utobbi napokban gondoltal a penzre vagy van ismid aki ezzel a munkaval foglalkozik es el kexdetel rajt agyalni???akkor ki se probàld!!! Mert làttad almaidban a kivetkezmenyet!!!

Vigyazz magadrA :)!!!szia

2014. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
soha nem gondoltam erre, nem vonz ez a világ azért nem értem hogy miért is álmodom újra és újra ezt.
2014. júl. 30. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!