Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, hogy kiesik a fogam?

Figyelt kérdés
Már valami 5-6x álmodtam ilyesmit,nem egymás utáni napokon,de eléggé feltűnő volt és zavart,hogy mindig ez jött elő.Jelenthet valamit?Azt olvastam,hogy a foggal kapcsolatos álmok nem valami jó előjelűek...

2014. okt. 14. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
A kiesett fog általában halált jelent, ha fáj közeli ha nem, akkor távoli rokon, ismerős halálát jelentheti.
2014. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Te jó ég...Ez ellen nem lehet tenni semmit? :O Egyébként nem szokott fájni...
2014. okt. 14. 19:26
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kiesett fog halált jelentene már senkim nem élne annyiszor álmodtam.
2014. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Van akinél bekövetkezik :)

Minden álomnak van jelentése

A kiesett fognak a halál vagy valaminek a befejezése , elvesztése de ez lehet pozitív is lehet hogy az életedben jön valami új :)

2014. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lehet összefüggésben van vele,lehet nem,de engem azért aggaszt,hogy ezekben az álmokban általában szerepel a barátom is :S És amúgy vele is azután jöttünk össze,miután kb. másfél-2évig azt álmodtam,hogy járunk...
2014. okt. 14. 19:52
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Már megint ez a "valakid meghal" tökéletlenség!

Ilyenkor mindig olyan véleményem van, amit le sem írok. :D


Szóval ez egy brutál baromság, még csak véletlenül se hidd el, vagy beszéld be magadnak!

Persze bele lehet magyarázni sok mindent, hiszen halálhírt elég sűrűn hallunk, ha nem is a közeli családban, de a távoli ismerősök közül időről időre meghal valami. Aztán lehet rá mondani, hogy ja, hát persze, két hete azt álmodtam, kiesett a fogam és most meghalt Maris néni a másik faluban.

Nos, ennyire ne legyünk fogyik! :)


A fog elvesztésével kapcsolatos álmok hátterében általában szorongás, energiahiány, erőtlenség érzése, önbizalomhiány, valami, vagy valaki elvesztésétől való félelem, az akaratunk érvényesítésének elvesztése áll. Elég sok értelmezése lehet.


Én kiskorom óta rengetegszer álmodom ezt, ha a "halálos" értelmezés igaz lenne, a környezetemben hullanának az emberek, mint a legyek.

2014. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 14. 19:57
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok javasolni hogy ne gondolj rá mert a negatív dolgokat baromi könnyű bevonzani , ne parázz rá :)
2014. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kis koromban én is álmodtam ilyet. Párnappal azután pedig...



Kaptam egy pónit. Ne legyünk fogyik nem jelent ez az égvilágon semmit.

2014. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam ilyet. Csak nekem kitört és vérzett. Igyekeztem kiköpni, hogy ne nyeljem le az amalgámt.
2014. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!