Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, hogy kiesik a fogam?

Figyelt kérdés
Már valami 5-6x álmodtam ilyesmit,nem egymás utáni napokon,de eléggé feltűnő volt és zavart,hogy mindig ez jött elő.Jelenthet valamit?Azt olvastam,hogy a foggal kapcsolatos álmok nem valami jó előjelűek...

2014. okt. 14. 19:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A fog, mint sok más magyar szavunk két jelentésű. A fog lehet jelzése a megragadásnak, vagy kötöttségnek. Annak elvesztése gondolom egyértelmű.


Az álmok, főleg ha visszatérő álmok csupán figyelmeztetések és általában magunkra vonatkoztatva, vagy velünk kapcsolatos bajokkal kapcsolatban. Az elme furcsa szerzemény, olyan dolgokat is észrevesz, amiket tudatosan nem vennénk észre. És ezeket a kapcsolatokat új világokban szinte elég hihetetlen formában átéli az ember. Ennek alapja az álomfejtés, ami eléggé bonyolult és kell hozzá egy megfelelő nyelvezet.


Pontosan írd le, hogy mi történik álmodban mert annyi kevés, hogy kiesik a fogad.


Az álmok pedig oly puritán fejtései mint az iméntiek... Nos, ezért van lenézve ez a tudás.


Anonymus

2014. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11-es:

Nekem is visszatérő álmom, hogy kihullik egy fogam és egész álmomban azzal kínlódok, hogy vissza tudjam rakni valahogy. Van hogy én próbálom visszaillesztgetni, vagy hogy fogorvoshoz viszem hogy visszategye. Ez mit jelenthet?

2014. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, hogy ez egy amolyan széles körben előforduló visszatérő álom.
2014. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
vannak emberek akik igy tudják vagy igy érzik meg más halálát de lehet neked nnem jelent semmit csak ugy álmotad de általába van az emberekben egy ilyen megérzés nekem sajnos mindig bejön...ha neked eddig nemjott be akkor nemfog!
2014. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Méghogy hülyeség ... szöhh. Tegnap arra ébredtem, hogy az összes fogam kiszedtem reggelre, már tudtam hogy a halálos beteg keresztanyám megfog halni, de úgy gondoltam hogy ezen a héten valamikor. Erre fél kettőkor hívnak, hogy egy órakkor elhunyt.
2015. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 M.I.K.A. válasza:

Sziasztok!Tegnap itt és máshol is utána olvastam az álmomnak.Már többször álmodtam ilyet de nem tanusítottam neki nagy jelentőséget valamiért pont most.

Sajnos nálam bevált az álom.

Tegnap du.álmodtam,hogy sorban hullottak ki a fogaim.Sajnos ma délelőtt meghalt a legjobb barátnőm keresztapukája.

2016. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem is már sokszori visszatérő álmom, mindig nagyon kellemetlen ezért feltűnt, hogy ez nem az első alkalom, úgy jutottam ide. Hál'Istennek nekem nem vált be a halállal kapcsolatos megfejtés viszont a szorongás, a félelem, hogy elvesztek valakit (a barátnőm) régebben önbizalomhiány nálam is előfordul, szóval kicsit furcsa.
2017. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én is ezt álmodtam,2x is,egymás után. 2 nappal később pedig az utcánkban kigyulladt 1 ház,a benne lévő bácsi pedig meghalt.. :( Szóval lehet,hogy az 1.kommentelőnek igaza van,gőzöm sincs. Mivel anyukámmal is történt ilyen.. Ezt álmodta,és 1 héttel később meghalt a papája.
2017. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Régi kérdés,de nekem ez a kiesett foggal álmodás mindig bejön. Sokadik eset már h ezt álmodom és rá 1-2 napjára vki meghal. Nem hiszek az ilyenben, de ezt 100%-ra tudom. Meg is ijeszt :/
2018. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Ez a halálos dolog egy babona majd te eldöntöd hogy hiszel e benne vagy sem.

Ugyan olyan mint a fekete macskás ha atmegy az úton az hogy létra alatt nem lehet átmenő vagy ha eltorsz egy tükröt annyi évig leszel balszerencsés én kb 1 éve amúgy eltörtem egy tükrot jó sok darabra és ugyan akkora SZERENCSÉTLENSÉG vagyok mint előtte 😂🤣

2020. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!