Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van hogy állandóan azt...

Mitől van hogy állandóan azt álmodom hogy kiesik vagy kitörik egy fogam?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 12:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én is a minap azt álmodtam, hogy sok fogam kihullott, és reggel mikor meséltem a páromnak, ő azt mondta, hogy az halálesetet jelent a családban. Gyors megnéztem az álomszótárt, és valóban van egy ilyen jelentése, de a te esetedben azt jelenti a szótár szerint, a rendszeresen visszatérő álom, a fogak kieséséről erős félelmet, szorongást jelent valamitől.
2010. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én általában akkor szoktam a fogammal álmodni, amikor alvás közben nyomás éri, vagy nagyon összeszorítom éjszaka a fogsoromat.
2010. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az álmok a tudat alatti(vagy akár tudatos) félemeket vágyakat tükrözik. Több oka, lehet pl félsz hogy nem alaposan tisztítod öket, vgay pl testvéred szüleid korán elvesztették az övéket, vagy egyszerüen félted öket, vagy akár láttál egy vagy hallottál egy sztorit hogy valakinek kiesett x dolog miatt.
2010. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

énis a halálra asszociálnék. egyszer énis álmodtam foggal, megis halt a nagymamám.

exbarátom is álmodott foggal és meghalt a keresztanyja.

2010. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is akkor álmodok foggal, ha valami történik vele, múlkor pl reggel észrevettem, hogy sikeresen le is tört az egyikből egy darab. Egyébként logikus, attól, hogy nem ébredsz fel rá, az agy még érzékeli mi történt, az álomnak meg megvan za a tulajdonsága, hogy felszedi, ami az agyat éppen foglalkoztatja.
2010. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Enis ilyen bajjal kuzdok lassan 2honapja,allandoan szexualis jellegu almaim,vannak,es lassan kezd mar az agyamra menni,mert nem akarom ezeket az almokat!:-(nincs valami otlet mit tehetnek! Amugy arra is gondoltam az antidepresszansom okozza kb 4honapja szedem,es azt irja mellekhatasnak,hogy szokatlan almok!De jo lenne ra megoldast talani,mert szinte minden este van szexxel kapcsolatos almom,es mar kezd zavarni!:-(22/L
2010. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Elozo vagyok,ja es enis sokszor almodok a fogaimmal,de en azt almodtam,hogy egyenkent kiszedtem oket!!!!:-(eleg sokszor,de senki nem halt meg a csaladombol hala istennek!De allitolag tenyleg halalt jelent!
2010. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az van hogy kicsi koromba alul sok fogamat kihuztak csak kozépen van vagy 8 de nem látszik amugy ha beszélek meg ilyenek, és igen féltem oket felül megvan mindeggyik
2010. márc. 12. 13:25
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyszer votl már olyan hogy reggel ugy keltem hogy felül letört egy fogam, de műfogat tetettunk bele, nem tudom alul hogy lehetne megcsinaltatni, mivel elég kicsi koromban huzta ki a fogaimat az inyeim már ilyen kicsi és vékonyak ahol nins fog.:(
2010. márc. 12. 13:30
 10/16 anonim ***** válasza:
tényleg halál? ugye nem? mert én mostanában elég sokszor álmodom azt, hogy kitörnek a fogaim, rémisztő, felriadok éjjel. és ami a legrosszabb, hogy már lassan 4 hónapja vannak állandó rosszulléteim, ájulásérzet stb. a vizsgálatok nem mutattak ki semmit, de annyira félek, hogy meghalok.
2010. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!