Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmaim?

Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés

Álmomban egy padláson voltam.Szépen be volt rendezve, mint egy szoba, de mégis padlás.Én voltam a Szépség és a szörnyetegből Bell.A lépcsőn feljött a szörnyeteg, aki idő közben jóképű férfivá változott, és adott egy rózsát nekem.


Másik álmom: Egy Kyle (Kájl) nevű 17 éves fiú az osztálytársam.A suli legjobb pasija, minden lánynak ő tetszik.Okos és izmos, mellette még kedves is.Valahogy pont engem szemelt ki és ő lett a pasim.A végsőkig kitartott mellettem.Elvett, született 2 gyerekünk.Az arcára is emlékszem, de életemben még hasonló arcú pasit sem láttam.



2014. okt. 22. 22:08
 1/3 Ozmium42 ***** válasza:

Van az a kézenfekvő magyarázat magyarázat, hogy a valóságban tetszik valaki, ezért álmodsz vele, de még ez sem magyarázat. Az álmok annyira megbízhatatlanok, hogy akkor sem mindig álmodunk ilyesmit, ha indokolt lenne, és néha akkor is álmodunk ilyesmit, ha nem indokolt.


Szóval: nem kell az álmok jelentését kutatni, az agyunk teljesen véletlenszerű képekből vagdossa össze őket.

2014. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Álmodban jobban kipróbálhatsz dolgokat, mint a valóságban. A defragmentálás miatt meg akármit álmodhatsz.

De ezt csak úgy hasra csapva írtam.

2014. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legoman ***** válasza:

Mind a két álmod egyet jelent:

Románcra és szerelemre vágysz, szeretnéd, ha lenne melletted valaki, akivel elmehetsz valahova stb. De tulajdonképpen, neked egy olyan pasi kell, akivel leélheted az életed.

2014. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!