Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha folyton arról a...

Mit jelent ha folyton arról a személyről álmodok akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
ugy ertem h van e valami misztikus vagy milyen hattere ennek? nagyon erdekel az alo.mfejtes es aki barmi mas erdekesseget tud az megoosztana velem??:DD

#szerelem #álomfejtés #misztikus #alom #erdekesyeg #szerelmem a #lmos
2014. okt. 24. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az álom, az egész napos felgyülemlett információk "elrendezése" az agyban. Ha folyamatosan egyvalakire gondolsz nappal, (mert ha szerelmes vagy valakibe, akkor elméletileg rá gondolsz...) Akkor az éjszaka az álomban is elő fog fordulni. ergo róla álmodsz folyton. Ennyi! Pusztán biológia, nem kell itt misztikumra gondolni :)
2014. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem koszonom:):*
2014. okt. 24. 11:07
 3/5 A kérdező kommentje:
igaz h ha valaki elalvavas elott valakire gondol aakkor az vele fog almmodni?:)
2014. okt. 24. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szerelmes vagy, vannak érzéseid,-emlékeid,-gondolataid, amik álom közben át futnak az agyadon ezzel egy álomképet,szituációt létrehozva legalábbis ezt kéne mondom, ha okos lennék, de buta vagyok, mint a töklámpás pont, ahogyan te ;)
2014. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hihi:)koszonom:))
2014. okt. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!