Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha gyakran álmodom...

Mit jelent, ha gyakran álmodom azt, hogy van egy macskám, akiről gondoskodni akarok és etetni?

Figyelt kérdés
Néha el is tűnik, néha nem sikerül megetetni vagy vigyázni rá.

2014. okt. 24. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tudjam? A te álmod!
2014. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tőled kérdeztem :D
2014. okt. 24. 14:15
 3/7 Legoman ***** válasza:

Jó apa vagy anya lennél vagy akarsz lenni (ha van gyereked már). Ha szingli vagy, akkor családod szeretnél alapítani.

Vagy csak egyszerűen szeretnél valamiféle kisállatot, amit gondozhatsz.

Nem tudom a korodat és a hátteredet, így erre nehéz választ adni.

2014. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

mindegyikben van valami, amit írtál.

szeretnék régóta kiskutyát.

18 éves lány vagyok.

mostanában kiderült, hogy talán nehezen lehet majd gyerekem. Talán a tudatalattim már régebb óta tudja és ezért van ez az álom?

2014. okt. 24. 17:57
 5/7 Legoman ***** válasza:
A tudatalattid mindent tud. És lehet, hogy ezért.
2014. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A macska mindig társat jelent. A társ viszont (szemben a szolga kutyábval) gyakran eltűnik vagy nem fogadja el azt,amit adsz neki, és így van jól. Lehet , hogy a párod, ha van, lehet egy barátnő, vagy egy testvér.


A japán mítosz szerint, ha jól bánsz vele, szerencsét hoz, de ha bántod, vagy megölöd, akkor rossz szellemként fog újjászületni.


Az, hogy jól bánsz vele, azt is jelenti, hogy nem kényszeríted rá mindenképp az akaratodat.


Hogy könnyedén leszel-e anya vagy,se, annak meg nemcsak fizikai, henem lelki tényezői is vannak.A stressz pl. nagyon meg tudja nehezíteni a megtermékenyülést és a terhesség kihordását is.

2015. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes választ! :)
2015. ápr. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!