Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ölök gyakran álmomban?

Miért ölök gyakran álmomban?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés mikor felkelek, tudni hogy múlt éjjel megint kiirtottam a családom :( egyre gyakrabban vannak ilyen álmaim, vagy én ölöm meg őket vagy valaki más. De volt már hogy másokat is öltem nem csak a családom. A legutóbbiban megöltem mindenkit kivéve apát és felhívtam hogy milyen szörnyűség történt, a rendőrségre is betelefonáltam és eljátszottam hogy mennyire magam alatt vagyok, sírtam de ha nem látta/hallotta senki röhögtem, mosolyogtam. A gyilkos fegyverre is gondoltam (egy kés, mindenkit szíven szúrtam vele) próbáltam eltüntetni.

Nagyon rossz így felébredni :( ma reggel is szaladtam ki hogy mindenki épségben egyben van-e. Mit csináljak hogy ne álmodjak ilyeneket?


2014. okt. 26. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz kevesebb akció/horrorfilmet, és ne játssz lövöldözős játékokkal.
2014. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nem válna be, akkor ne aludj, és akkor biztos nem lesznek ilyen álmaid.
2014. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Legoman ***** válasza:
A sok dühöt és elfojtást jelképezik ezek az álmaid. Javaslom, hogy kezdj el meditálni mindennap legalább fél órát. :)
2014. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod a családtagjaiddal?
2014. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a sok düh, meg a videó játék a legfőbb probléma szerintem. Ugyan is én is álmodtam már nem egyszer hogy ölök álomban vagy én vagyok a gonosz lélek, de a családomat még ott sem jutna eszembe bántani... Szóval ha folyton ezt álmodod nem ártana szakemberhez fordulni! :D
2014. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egy brutális állat vagy.
2014. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Okozhatja egy gyengébb démon, de talán szellem is bár kétlem.

HA semmilyen formában nem is gondolsz a fent említett dolgokra, tehát nem tennéd meg, akkor érdemes egy szentelt gyertyát meggyújtani, hagyd szépen leégni és utána aludj egyet.

2014. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elfojtott indulatok. Mivel a világ igazságtalan, ezért a düh mindenkit elér. Még a legszelídebb emberben is vannak indulatok, s neked úgy látszik, így nyilvánul meg, hogy álmaidban ölsz.


Ahogy írtad, hogy kés a szívben módon ölsz álmaidban, azt jelentheti, hogy attól tartasz, hogy másoknak okozol csalódást, hogy másokat bántasz meg. Ez egyfajta megfelelési kényszer, ami nagyon sok indulatot és dühöt kelt.

Hogy apukád a kivétel, jelentheti azt, hogy vele jössz ki a legjobban, ővele a leginkább a megyegyező a véleményed.


Szerintem próbáld meg jobban elfogadni önmagad olyannak, amilyen tényleg vagy, mozogj sokat friss levegőn, a nyugodt séták a természetben vagy a parkban mindig jót tesznek.

2015. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!