Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a borzalmas...

Mit jelenthet ez a borzalmas álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Retteneteset álmodtam az előbb.

Az álmom:Kémiaóra után hirtelen a parkba kerülök,aztán elmegyek virágért,aztán megint a parkba de nincs nálam a virág.Ott a hugom,aki mondta hogy valaki megvágta a szemét(ami még nem folyt ki és seb se volt rajta.Megöleltük egymást.Valami baleset színhelyén voltunk.Aztán jött két rendőr és elkezdtek engem faggatni hogy hol voltam és Mit csináltam..Aztán jött anya.Aztán hirtelen a parkba termett a házunk(mi a valóvilágban is a park mellett lakunk de a házunk nem úgy néz ki).észrevettem,hogy egy óriási tornádó közeleg,anya átöltözik,majd lerohan a hugommal a pincébe,én keresem a telefonomat aztán én is elindulok utánnuk.Mikor majdnem ottvagyok,felkap a tornádó,egyszer megpörget,majd berepít a pincébe.Nem akartam tudni a végét ezért kinyitottam a szememet.Vége



2014. okt. 28. 05:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem,hogy a rendőrök nem akartak a pincébe jönni.
2014. okt. 28. 05:52
 2/4 yosimitsu01 válasza:
Nem értek hozzá de szerintem itt a parknak van jelentősége, mert onnan indulsz mindig. Már csak azt kell megtudnod , hogy mi a park a te életedben, vagy a jelentése
2014. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Legoman ***** válasza:

Lehet, hogy átélni borzalmas volt, de ezt jelenti :) :

Jó szeretnéd alakítani az életed, de ez nem sikerült. Nem vagy az a túlságosan szerencsés ember. Legyél óvatos az életedben, és ne engedd, hogy bármi rosszba belerángassanak mások, mert annak nem lesz jó vége és a fejlődésedet is meggátolja. A családod mindenben támogat téged. Nagyon kötődsz a cuccaidhoz és ritkán adod ki a kezeid közül. Ugyan oda jutsz, ahová akarsz, de nem lesz könnyű. Sok küzdelem és kitartás kell most az életedben, mert nem lesz könnyű beteljesíteni azt, amit szeretnél.

2014. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy korrupt rendőrök engedni fogják, hogy hallucinogén gombákat árulj, amitől először a levegőbe fogsz repülni, aztán egyre méelyebbre sűlyedsz. Lesznek áldozatok is, de a családod ki fog tartani melletted.
2014. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!