Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is szoktatok olyat álmodni,...

Antimod kérdése:

Ti is szoktatok olyat álmodni, hogy borzalmas bűnt követtetek el?

Figyelt kérdés
Ritkán fordul elő ilyesmi, de annyira megráz, hogy még ébredés után is több óra kell, mire helyrerázódom, az álom annyira életszerű. Szuggerálnom kell magamat az ébredés után, hogy nem tettem semmi ilyesmit, pedig alapjáraton nem vagyok hiperérzékeny. Vajon miért álmodok néha ilyet? Hasonló tapasztalatok?

2012. júl. 13. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán én is álmodom ilyet, főleg ha nehéz napom/hetem volt. Írj privit, ha ilyen törénik.
2012. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem viccből kérdezem,de szoktál nézni esetleg krimisorozatokat? Nagy Gyilkos Elmék fan voltam,évekig néztem,aztán nekem is voltak ilyen hasonló álmaim,annyira át tudtam venni a sztorikat... valószínűleg emiatt volt ez,nagyon sokszor nyugtalanul aludtam,rosszakat álmodtam,é abba is hagytam a sorozatot.

Vagy ha nem ettől van a problémád,lehet,hogy elfojtasz magadban valamit... és emiatt álmodsz ilyeneket!

2012. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Nem viccből kérdezem,de szoktál nézni esetleg krimisorozatokat?"

Soha nem nézek ilyesmit.


"Vagy ha nem ettől van a problémád,lehet,hogy elfojtasz magadban valamit... és emiatt álmodsz ilyeneket!"

Ezen én is gondolkoztam aznap, hogy mitől lehetett. Látszólag nem volt rá ok.

2012. júl. 13. 09:58
 4/10 Tom Benko ***** válasza:
Még viccesebbeket is szoktam álmodni. Viszont nem veszem komolyan, az álmoknak ugyanis nincs semmi kapcsolata a valósággal. (Legalábbis nem úgy, ahogy a retardált ezósok fantáziálják.)
2012. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Még viccesebbeket is szoktam álmodni."

Ezek egyáltalán nem vicces álmok, hanem szörnyűek.


"az álmoknak ugyanis nincs semmi kapcsolata a valósággal. (Legalábbis nem úgy, ahogy a retardált ezósok fantáziálják.)"

Nem ezt kérdeztem, hanem azt, hogy mitől álmodhatok ilyeneket. Csak úgy ok nélkül biztosan nem.

2012. júl. 13. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel mindannyian egyek vagyunk,( mondhatnám akár úgy is, hogy egységben vagyunk egymással, csak az egó tudja magát elkülönültnek)ez mindenki minden cselekedetére vonatkozik. Az mindegy, hogy azt más követte el vagy te, éppen úgy a te bűnöd is, mert te is ember vagy és ő is az. Mindegy milyen indíttatásból követjük el, amit elkövetünk, mindenkit érint. No de, megvigasztallak. A jócselekedetek éppen úgy közkinccsé válnak. És ha már használni nem tudunk, legalább ártani ne akarjunk. Egy kedves gondolat, egy kis türelem, (úgy mondják manapság, hogy empátia mindenkinek kijár).Ha te követted el, ha más az egyetlen teendőd, hogy megbocsátod. Nem letagadni kell, hanem megbocsátani és akkor megszűnik. Nem annyira bonyolult ez, mint amilyennek látszik. Ölellek szeretettel.
2012. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyszer feldaraboltam egy srácot, egyszer összevertem nagyon egy kislányt. (Álmomban)
2012. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:

@Kérdező: Az lenne, ha komolyan tudnám venni őket. De az álmokat nem lehet komolyan venni.

Bármitől álmodhatsz ilyet, ugyanis az agyad az emlékekből rakja össze az álmokat. Tehát ha van ilyen jellegű olvasmány, film vagy egyéb élményed, az is belekerülhet. Főleg, ha sokat foglalkoztat, vagy lehet mihez kapcsolni. Ha nagyon zavar, akkor vizsgáld meg, mi idézi elő, és azt igyekezz kiiktatni. Vagy egyszerűen ne vegyél róla tudomást, és előbb-utóbb nem fog zavarni.

2012. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Tehát ha van ilyen jellegű olvasmány, film vagy egyéb élményed, az is belekerülhet."


Hát ez az, hogy nincs! Azért kérdeztem, hogy ez általános-e, ti is álmodtok-e ennyire valószerű és nyomasztó dolgokat. Komolyan, 100%-ig úgy éreztem magam, mint egy bűnöző, aki nem is érti, miért követte el azt a gyilkosságot (el sem hiszi, hogy ő volt, de valahol mélyen tudja), és közben retteg, hogy le fog-e bukni vagy nem. Emellett pedig mardossa a lelkiismeret és a bűntudat.

Ráadásul álmomban hozzám közel álló embereket öltem meg, akikkel soha semmi bajom nem volt, csak jót kaptam tőlük mindig.

2012. júl. 14. 11:22
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Vagy van, csak nem direkt.
2012. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!