Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt?

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés
Már zsinórban harmadjára álmodom azt, hogy éjszaka egy út szélén állok, és egy halott motoros lány fekszik mellettem az összetört motorján. Az úton jönnek-mennek a járművek, de senki sem áll meg, hogy segítsen, telefon nélkül a mentőket sem tudom felhívni, és nem merek a lányhoz nyúlni, mert sérült a gerincoszlopa, és attól félek, hogy ha megmozdítom a testét, akkor visszafordíthatatlan károkat okozok neki.

2014. okt. 30. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen almom amikor 6 szor egymas utan mindennap ewste ezt alomdtam hogy biciklizek a templom ellot jon valami auto att akarok menni es behajtottam a nagy sancba.Ez valora is vallt nekem bementam a sancba :D
2014. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem az én esetemben nem válik valóra.
2014. okt. 30. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sok balesetes videót néztél a youtube-on. Ha a lány halott, nyugodtan megmozdíthatod, neki már nem árt.
2014. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem hiszem hogy valóra válna,engem álmoban zsinorban akrtak megölni fiúk és még élek.(Bár a végén én nyírtam ki őket)
2014. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!