Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bővebben lent, mit jelent ha...

Bővebben lent, mit jelent ha villámlással, robbanással és tűzzel álmodtam?

Figyelt kérdés

Rettenetesen rossz és valósághű volt. Az álmomban már sötét volt, az egyik barátnőmmel beszélgettünk egy szobában, az ablak mellett. Ahogy kinéztem az ablakon, láttam, hogy messzebb nagy vihar van, láttam a villámokat, és egy nagy tornyot is, ahogy megvilágította a települést a villám.

A következő pillanatban szóltam is a barátnőmnek, hogy nézzen oda, mennyire durva. Amint kinéztünk, a villám belecsapott a toronyba, és berobbant minden, és már láttuk ahogy közelít felénk a robbanás, a tűz, és nem tudtunk menekülni, csak elfordítottuk a fejünket, és éreztem, ahogy éget a tűz.

Mit jelenthet ez az álom?



2014. okt. 30. 11:01
 1/2 Legoman ***** válasza:

Ezt jelenti:

A lelked előrelátta, hogy abból, amit csináltál vagy akarsz csinálni nem fog jó dolog kisülni. Téged fog a legjobban sújtani a dolog vagy sújtott a dolog. Valószínűleg a barátnődnek is köze lesz hozzá.

2014. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Azt jelenti, hogy azon az éjszaka kicsit többet cigiztetek. Amikor a barátnőd olyan közel bújt hozzád, hogy megnézze az esős tájat, hogy tűz lobbant fel bennettek, hogy nem tudtatok ellenállni egymásnak.


De mivel ez nem a valóság, hanem egy álom. Lelked mélyén arra vársz, hogy a barátnőd rádugrojon.

Ha tévedtem akkor bocsi.

2014. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!