Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor valaki azzal fenyegetőz...

Amikor valaki azzal fenyegetőzik, hogy kinyitja a gázt az mit jelent pontosan? Azt értem, hogy akkor mindenki meghal aki ott tartózkodik, de ez robbanással jár vagy mi? Tűzzel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 22:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

jaj,baromira nem,már rájöttem:D

szivárogni kezd a gáz és ennyi,ugye?

de akkor a kérdésem méég az lenne,hogy ez milyen messzire terjed el,tehát mondjuk egy panelházban érintene több lakást is?

2010. dec. 23. 22:31
 2/14 anonim ***** válasza:

Önmagában pár perc eltertével bejárja a lakásukat a gáz elkezd fájni a fejük stb.

Ha viszont előkapja a gyújtót repültök v 3szintet lefelé a nyomástól.

Szóval vedd komolyan és ne röhögd ki mert ha megteszi fekete karácsonyotok lesz alig 10perc alatt.

18/F

2010. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca. ***** válasza:
esetleg köze lehet a rasszizmushoz, úgygondolom:D
2010. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
ha egy szikra miatt robban, igen. egyébként ezzel az öngyilkospalánták fenyegetőznek... biztos láttad már filmen, amikor kinyitja a gázt a sütőben és odahajol. fulladásos halál,ennyi.
2010. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy elektromos szikra is berobbanthatja a gázt!

A kár függ a robbanás erejétől is. Panelban a konyha fala dőlhet ki a lépcsőház,vagy az utca felé. Többnyire csak ezt a lakást érinti,vagy a fölötte levőt.

Ha viszon a fal nem panel (méterszer-méteres betonokbók áll),hanem házgyári,ahol a fal egy darabből áll,sokkal nagyobb lehet a kár.

2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez nem nálunk van!!!Mielőtt bárki is ezt hinné,úgy tűnt legalábbis. Nem is ismerek ilyet,hanem csak pusztán kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést.
2010. dec. 23. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam csak, hogy kihúzod a gyufát :D
2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mostmár akkor értem,köszi a válaszokat.

Egyébknt erre nincs semmi megoldás,amivel el lehetne ezeket az esteket kerülni? Mert ez nagyon durva..2010-ben nincs semmi biztosító bármi amivel lelehetne állítani az ilyen embreket? Mrt ha ez több családot is veszélyeztethet...:|:(

2010. dec. 23. 22:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó te egy idióta vagy:D:D
2010. dec. 23. 22:57
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért is vagyok idióta?

Nem poénból írtam, anyám és apám is ezt szokta mondani meg másoktól is hallottam errefele. Azt jelenti, hogy ne "szórakozz velem"


Szóval idióta csak te vagy -.-"

2010. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!