Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a motívumok az álmomban?

Figyelt kérdés

Szóval ritkán emlékszem az álmaimra de ha emlékszem nem szoktam neki örülni. Mostanában viszonylag sokszor emlékszem rá és állandóan ismeretlen helyen vagyok egyedül félelemmel. Szóval pl egy ismeretlen buszon ismeretlen emberekkel és féltem valamitől.

Vagy múltkor volt egy olyan, hogy ismeretlen városba voltam, és tudtam, hogy vonattal haza tudok menni, viszont a vonathoz egy aluljáró szerűség vezet ami elég gyéren van kivilágítva, és van ott néhány rosszarcú férfi akik az egyedüli lányokat nézik ki maguknak, és sokszor felvillant a kép hogy át akarok sétálni ezen az aluljárón de hátranézek és látom, hogy jönnek felém de mire ideérnének elsötétül a kép és máshol folytatódik.

Vagy máskor meg állandóan üldöznek, félek, sötét utcákon fura alakok közt mászkálok.

Mindezt úgy, hogy alapból nem tartok az emberektől meg sötét helyektől, szóval nem az életben meglévő félelmemet vetíti át.

Vélemény, ötlet, tipp?

Köszi, ha végigolvastad:)



2014. nov. 7. 18:56
 1/1 anonim válasza:
Egyszer probald meg vegig almodni. Menyj be az aluljaron es nezd meg mi tortenik.
2014. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!