Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (több lent)

Figyelt kérdés
Egy pár hete azt álmodtam , hogy aludtam az ágyban , tejesen élethűen és felébredtem és visszaakartam aludni , de nem birtam utána valahogy sokáig elvoltam és álmos lettem és magától lecsukódott a szemem és gondoltam valamire és magától elkezdett tovább lejátszódni és így álmodtam (de ilyen már a valóságba is volt eddig) és valamiért magamba felsíkítottam és mégis hangosan hallottam és megint lecsukódott a szemem és sikítottam és még egy párszor megismédlődött de már nem akartam álmodni de hiába , amikor megint felébredtem szólni akartam anyuéknak vagy tesómnak h mi van velem de valami visszarántott és felébredtem a való életbe és lassan rájöttem h álom volt. Szerintetek mit jelenthet?

2014. nov. 8. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis. Velem is volt már, hogy nem bírtam ébredni, hiába akartam. Sőt olyan is, hogy azt hittem felkeltem, de nem.

Bár a hátamon lévő halvány karmolásokat nem tudom mi okozhatta. régebben. Biztos szellem vagy az érmelléki kuglófember.

2014. nov. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sőtt. hangokat is hallottam már és éreztem is álmomban valóságosan.

Az egész azt jelenti, hogy megijedtél és nem akartál aludni tovább.

Táplálkozz helyesen.

2014. nov. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!