Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (elég...

Mit jelent ez az álom? (elég érdekes, de nem tudom mit jelent).

Figyelt kérdés

Ez az álom úgy kezdődött,hogy kitört a 3.világháború.Engem és az osztálytársaimat is besorozták,majd egy nagy terepjáró katonai busszal elindultunk az orosz határ felé.Nem tudom mi okból,de én már Ukrajnában elkezdtem iszogatni(Unicumot),majd pár korsó után bealudtam és az orosz határon ébredtem fel arra,hogy:GYERE MÁR PARASZT,VÉGE A LENGYELEKNEK!Én erre észrevettem,hogy egy árokban fekszik a busz és az oroszok keresnek minket,ebből rájöttem,hogy taktikai hiba volt berugni,mert a sok szeszes italtól felnevettem.Hirtelen megsüllyedt a talaj,rájöttünk,hogy csak német barátaink segítettek nekünk elmenekülni és egy földalatti járatba vittek minket.Én meg csak ennyit tudtam mondani:Ahhh,pont a legjobb résznél!Itt tudtuk többek közt azt,hogy az oroszok már kiírtották a balti népeket és grúzokat valamint azt,hogy Obama engem két katonát,Norbit és Bencét(osztálytársaim) valamint Giordano Brunót(újraélesztették).Azért,hogy eljussunk Ojmjakomba ahol két amerikai beépített kém várt minket az orosz tervekkel.Ezért a norvég kapitányságnál jelentkeztünk Oslóban a felforrósított(nem viccelek)Jeges-tengeri útra.A cél az volt,hogy eljussunk az Ob folyó torkoatához,hogy visszafelé usszunk rajta és eljussunk a hírhedt faluba.Eljutottunk a torkolathoz,itt megijedtem a folyó mintha mély haragra gerjedve több kilométeres szélességre tágult,látszott,hogy lehült hirtelen,majd egy nagy jégtömböt sodort a hajónknak ami így léket kapott!Ezért így felvettük mind a hatan a speciális forró öltözetet ami melegen tart minket a folyóban.Csak szerencsétlen hajós kapitány belefagyott a vízbe!Nem vitt magával öltözetet,mert nem volt szóarról,hogy Ojmjakomig eljön velük!Utolsó mondata ez volt:HA TUDOM,HOGY EZ ÍGY FOG TÖRTÉNNI AKKOR INKÁBB OTTHON MARADOK OSLÓBAN PIÁLNI!Abban a helyzetben nem volt annyira vicces.Na mindegy.Úsztunk,úsztunk és mégtöbbet úsztunk,egy szép naplementén elértük Ojmjakomot.Egy kis kunyhónak az előszobájában ált a két amerikai kém és mi öten.Ugyanis Norbit felzaklatta az út és elment okádni a wc-re!Na mindegy ezzel megvagyunk és folytattuk az utunkat.Megpróbáltunk a zöld határon átjutni Kínába(gyalog).Ez sikerült,csakhogy e állam éppen ekkor ált át az oroszok oldalára.A Kínai néphadsereggel keztünk harcolni és érdekes módon megnyertük a csatát csak éppen Bencét elkapták a sárgák.Norbit ez megint felzaklatta ezért megint okádni kezdett,mint állat!Giordano ezért pofán vágta,hogy ne legyen ilyen tapló,mivel,hogy leokádta az új cipőét(nagyából 410 éves).Ekkor feltünt egy harci mama aki Bencét pótolta és így futottunk Kazahsztánba(a tervek eközben nálam voltak)átértünk Kazahsztába Almatiba.Itt nagysterű ötletem támadt(a levelet odaadjuk az első jött ment parasztnak aki szembe jön velünk.Feltünt egy biciklis újságkihordó koma és elújságoltuk neki mi van.Azt mondta,hogy:HÁ JÓ VAN NA!Aztán eltekert a hegyek között(ja,odaadta a cipőjét Giordánó Brúnónak,mivel,hogy ő már 3 órája rinyált a lábbelije miatt,mint egy kislány).Ekkora 4-en maradtunk:

-Én

-Norbi

-pálcás mama

-Giordanó Brúnó

....bombatámadás ért minket ezért pálcás mama elfutott a város népével egy biztonságos jukba.Ők szerencsére megmenekültek.Sajnos háromunkról ez nem mondható el ez.Norbit megint felizgatta a helyzet csakhogy már nem volt mit kiokádnia ezért ordított és elkapták.Brúnó eltünt egy bokorban és engem valahol Kazahsztán északi nyugati részébe felrobbantottak.Hirtelen a mennyországba kerültem,ahol találkoztam egy szép lánnyal akit Petrának hívtak és beleszerettem.Utolsó álomkép az volt,hogy a fellegből 3014-ben visszanéznek és mint,hősi halottjáról emlékeznek meg aki 1000 éve meghalt a Földért.

Mit jelent ez az álom?Olyan tiszta és mély volt,hogy megrémít!Meg az,hogy minden részére emlékszem!



2014. nov. 8. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek lehet,hogy lesz benne egy-két szövegértési hiba.Azért,mert írás közben nagyon beleéltem magam.

13/F

2014. nov. 8. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért egy kicsit gyanús, hogy ennyire tisztán és részletesen emlékszel az álmodra, de egye fene, ráérek..az álomfejtés lényege, hogy sose azt nézd milyen hülyeséget álmodtál, hanem hogy milyen mögöttes tartalma van a hülyeségnek. Sorolom:

iszogatás: nos 13 évesen érdekes, hogy ilyenről álmodsz, tegyük fel ez jelentheti azt, hogy nem sűrűn szoktál iszogatni..főleg nem unicumot..főleg nem korsóból...biztos vágysz iránta, érdeklődsz, stb.


keresnek téged és te félsz ettől: van/lesz valaki az életedben, akivel nem akarsz megismerkedni, vagy már ismered, és el akarod kerülni...ez vonatkozhat egy helyzetre is, nem csak személyre


mások segítettek elmenekülni: jelentheti azt, hogy az előző problémából magadtól nem tudsz kimászni, csak mások segítségével..pedig az álom helyzetben ugye mennyivel jobb lett volna, ha bele se kerülsz abba a helyzetbe? vagy ha épp saját magad is ki tudsz mászni onnan? felismerted, hogy azért kerültél a helyzetbe, mert olyat tettél, amit nem kellett volna...


a föld alatti járat arra is utalhat, hogy te tényleg nem akarod, hogy segítsenek neked a dologban, mert nem érzed azt, hogy ettől megoldódna, mert ugyanúgy benne vagy még mindig


következő részben forró-jeges, elég szöges ellentétek..és ha belegondolsz, kicsit átforgatod a fejedben a dolgokat mi is történt itt?

forró, jeges, torkolat (kapcsolódás, kapcsolat), visszafelé: ezek konkrét párkapcsolati jelzések, amik jelen esetben tele vannak bizonytalanságokkal (forró, jeges, visszafelé). Nem tudom van-e barátod, vagy van-e valami alakulóban, de nem igazán vagy tisztában az érzéseiddel.


Tovább folytatva ez a bizonytalanság egyre erősebb. Félsz, hogy ha túl közel kerülnél az illetőhöz, jobban megismernéd, próbálnál vele valamit kialakítani, akkor "léket kapna a hajó", vagyis félsz attól, hogy a feladat, amit megakarsz csinálni, végül kudarcba fullad.

Speciális öltözék azt is takarhatja, hogy te saját magad is tudod tudat alatt, hogy igazából nincs mitől tartani.


A többi részt nem akarom fejtegetni, mert akárhogy olvasom, ez az egész álom egy létező, vagy kialakuló párkapcsolati problémákra utal.

2014. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt, hogy elkéne már egy kiadós bebaxás neked. de a korodat látva, azt mondom, egy kicsit halaszd még el :)
2014. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
melyik elvetemült issza az unicumot korsóból?
2016. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!