Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodja időnként a...

Miért álmodja időnként a párom hogy én megcsalom?

Figyelt kérdés

Ez többször is előfordult már,és álmában veszekszik verekszik emiatt. Èn nő vagyok és már rég együtt élünk.

A valoságban nincsenek ilyen félelmei.


2014. nov. 10. 22:54
 1/6 anonim válasza:
Lehet, h tudat alatt féltékeny, de a valóságban tudja, h nincs oka rá. És álmában előjön. Azért gondolom, mert nálam is előfordul az ilyen, semmi okom féltékenynek lenni, de néha előtörne, csak elfojtom, elhessegetem. Utána rendszerint álmodok hasonlókat.
2014. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy csak elfojtja ezeket a félelmeket és az agya így dolgozza fel. Ha csak egyszer-egyszer fordult elő, akkor felesleges foglalkozni vele, ha többször, akkor beszéljétek meg, erősítsd a bizalmát stb. / Ezoterikus mondanivalója biztos, hogy nincs pl. azért, mert majd megfogod csalni! :D )
2014. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert indokat keres arra, hogy az elfojtott agressziója és önsajnáltatása előtörhessen. (csak úgy írtam).

Minden rendben az életetekben?

2014. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, vagy nagyon önbizalom hiányos, és nem tudja elképzelni, hogy valaki hűséges hozzá, vagy ő csal meg téged, és fél, hogy visszakapja.
2014. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megcsalod?
2014. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen jártatja a gondolatait, és sokszor beleszőjük az álmunkba, amin elalvás előtt gondolkozunk.
2014. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!