Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok UFÓ-król időnként?

Miért álmodok UFÓ-król időnként?

Figyelt kérdés

Sokszor álmodom arról, hogy elrabolnak. Nem látom őket az álomban, de tudom, hogy ott vannak és elvisznek akaratom ellenére. Minden porcikámmal tiltakozom ellene, félek, nem akarok ott lenni, de az űrhajó szívó ereje mindig erősebb, mint én. És egész testemben érzem, amint lebegek. Hasonló érzés a gyomorban, mint amikor liftbe szállunk és hirtelen megindul fölfelé.

Általában amikor felébredek, izzadságban úszom, utána kiráz a hideg, libabőrös leszek és félni kezdek.


Utálom ezeket az álmokat. Sokszor alszom fénynél éjszakánként.

Akinek volt már hasonló álma, az mit álmodott és mit érzett az álom után?


2013. aug. 5. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ufókkal azért, mert a kelleténél több ufós dolgokkal foglalkozol szabadidődben. És azért ilyent, mert vannak feldogozatlan negatív életélményeid, amelyek nyugtalanítanak.
2013. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Az UFO téma és az elrablás félelem két külön dolog.

Ufo-król valszeg azért álmodsz, mert sokat foglalkozol a témával. Viszont ez csak egy csomagolása a valódi problémának, egy fajta előadása, de még ezerféleképpen megjelenhet ugyanez. A lényeg, hogy valami félelem, stressz, megalázottság, bizonytalanság, elnyomottság, meg nem értettség, stb-stb. lehet a háttérben. Szerintem teljesen hétköznapi dolog az oka. Sőt lehet, hogy régen történt, vagy nem is egy esemény, hanem egy folyamatos helyzet. (Tartozás, bűntudat, sértettség, lekezelő tanár, főnök, kolléga, stb.)

2013. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Szkepikus belemagyarázza a pici helyzet kialakulását is. Valószínűleg volt velük kapcsolatod. A tudatosat kitörölték a tudatalattiban bennemaradt.
2013. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
3/3-as vagyok. A piaci helyzet akart lenni, de minden baromságot kitalálnak, csak egy biztos szerintük, hogy emberek milliói tévednek, egyszerre hazudnak egyformán, egyszerre rugik be egyformán, de ufók azok nincsenek, mert akkor nekik szóltak volna! Külön...
2013. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Én tegnap álmodtam egy nagyon hasonlót. Nem tudtam mozogni, mintha lebénítottak volna. Aztán elkezdtem emelkedni, valami erő az ágy fölött lebegtetett. Nem láttam az idegeneket, de hallottam valami hangot a fejemben, aztán meg mintha valaki végighúzná az ujját az arcomon. És ezt mind éreztem, nem egy szimpla álomkép volt, mintha tényleg megtörténne. A félelem lett rajtam úrrá. Ekkor kinyitottam a szemem és felébredtem. Nagyon durva volt, reggel végig ezen járt az eszem.
2013. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

<off>

"emberek milliói tévednek, egyszerre hazudnak egyformán"

És mind ugyanazt látták, amit a média évtizedek óta sulykol belénk. :)

Nem azt mondom, hogy hazudnak, de nem is attól lesz hiteles, hogy mind a jól ismert dolgokat ismétlik.


[link]

2013. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szecsői Tibor ***** válasza:
93%
#3-4 Fujj, rohadt szkeptikusok! Nem akarják megijeszteni egy semmit nem jelentő álom miatt az illetőt bizonyítást egyáltalán nem nyert jelenségekkel, "hogyrohaggyanakmeg"!
2013. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kérdező vagyok. Nagyon ritkán foglalkozom UFÓ témával, mert rettenetesen kellemetlen érzést okoz, még csak a hallomásuk is. Szóval, ha egy mód van rá, kerülöm.

A Jelek című film után 2 hétig aludni sem mertem. Akkor megfogadtam, hogy ez volt az utolsó UFÓ-s film, amit megnéztem.

Egyetlen egyszer láttam fura fényt az égen életemben, soha többször, az viszont nem tudom mi lehetett.

Inkább elhiszem azt a magyarázatot, hogy pszichés oka van az ilyen jellegű álmoknak.

Az viszont érdekes, hogy mások is álmodnak hasonlókat.

2013. aug. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!