Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség! Kezdek félni....

Segítség! Kezdek félni. Sokszor álmodok rosszat. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Mostanába sokszor álmodom azt, hogy az édesapám (akitől rettegek, kiskoromban mindennap fizikailag bántalmazott) eljön hozzánk, egy fejszével a kezében és megakarja ölni a tatámat (akit, nagyon szerettem, 4 éves koromban meghalt) én meg előtte állok sírva, és nem engedem be a tatám szobájába és azt mondom neki: "Ne bántsd a tatát, mert nem engedem". És akkor félrelök engem és megy tovább a szobája felé... Mikor beér én sikítok egyet és ilyenkor már véget ér az álom.. Sokszor álmodtam, már ezt és utoljára sírva ijedtem fel az ágyból, annyira megijedtem, hogyez valóság. Pedig csak egy rémálom.. :(

Még anyukám mesélte, hogy mikor ő dolgozott a mamám felhívta apámat, hogy vegyen egy orvosságot a tatámnak és, hogy sűrgős. Apám 4 órával később vitte el és nem is azt az orvosságot, amit kellett volna, mert azt is akarta, hogy meghaljon a tatám. És aznap este meg is halt.

Talán ezért álmodok ilyen rosszakat? '(



2014. nov. 11. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb vágj az apádba egy éles kést az álmodban...

Te most már nem élsz vele az a lényeg.

Megszabadultál tőle....

Nem tud bántani senkit sem az a nyomorult.


Egyébként meg sajnálom, hogy meghalt a tatád. Ha rágondolsz, akkor a szép emlékeket őrizd. Ő is azt szeretné, hogy neked szép életed legyen...

2014. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:
100%

Igen, azért álmodsz rosszakat. Sajnálom, hogy meghalt a tatád. :(

Engedd el a múltat, hadd hogy a szél kifújja testedből a rossz emlékeket és érzéseket. Engedd el a múltat, hisz te nem tehetsz semmiről. Semmi rosszat nem tettél és lehet, hogy hibáztatod magad, a haláláért, miközben te semmi rosszat nem csináltál. Az emléke örökké benned él! :)

2014. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd válaszolok kedves kérdező, csak most el kell kezdenem egy folyamatot, le kell győznöm magam, különben bukta lesz és szilvás.:)


Erről a videóról mi a véleményed?

https://www.youtube.com/watch?v=81r3aNV7TUQ

2014. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3-asnak: legyőzte a félelmét,de nekem ez nem menne, mert édesapám, annyira mély emlékeket hagyott bennem, hogy ezt nem tudom elfeledni... Esetleg privátban megírom..

Köszönöm a tanácsokat!

2014. nov. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!