Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudok tudatosan álmodni?

Hogyan tudok tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mi az és a [link] - n találtam technikákat de nem sikerül.Melyik lenne a legkönnyebb technika a Valóságteszt után?

2014. nov. 22. 16:23
1 2
 1/18 anonim válasza:

Nekem ez magától jön, szóval nem tudom a technikáját, viszont velem olyankor van ez, amikor valami nagyon rosszat álmodok, mindig rájövök, hogy ez nem lehet valóság, csak egy álom, és olyankor fordítok az eseményeken :)

(egyébként amikor rájövök, hogy csak álmodok, mindig repülni szoktam)

2014. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ozmium42 ***** válasza:
50%
Egyél nehezet és sokat közvetlenül elalvás előtt, ezzel tudatosan előidézheted a rémálmokat.
2014. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Legoman ***** válasza:

Nálam is úgy szokott lenni, ha rosszat álmodok, akkor tudatában vagyok és fordítok rajta.


De az oldal legalján vannak technikák. Azokat próbáld ki, de ne csak egyszer, hanem többször és, ha már százegyedjére sem megy azzal, akkor válts másik technikára. Szerintem a legkönnyebbel kezd.

Mindenkinek más technika kell hozzá. Egy ember sem egyformán működik.

2014. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Legoman ***** válasza:

Találtam neked egy könyvet.

[link]

2014. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a kort elfelejtettem odaírni 14\F
2014. nov. 22. 20:28
 6/18 Legoman ***** válasza:
A kor nem lényeg, bárki megbírja tanulni. :)
2014. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom,de a könyv vásárlásra gondoltam.
2014. nov. 22. 20:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert.
2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Legoman ***** válasza:
Jah. Ha nem bírod megvenni, akkor próbáld meg letölteni valahonnan, vagy nézz szét jobban az interneten és gyakorold a különböző technikákat. Vagy kérd meg a szüleidet, hogy vegyék meg, például karácsonyra, vagy születésnapra stb. :)
2014. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyunk olyan helyzetben ,hogy meg tudnánk venni.
2014. nov. 22. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!