Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddigi legszebb álmod?

Mi volt eddigi legszebb álmod?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 személy beszélgetett valami folyosón, ezt egy szobából hallottam. Fésülködtem, és kiszóltam hozzájuk bentről, vagyis bekapcsolódtam a beszélgetésükbe. Majd kitoppantam a szobából, ránéztem az egyikre (nem ismertem), és belémfagyott a szó. Meredten bámultam a szemébe, és pár másodperc leforgása alatt elmeséltük egymásnak az életünket, szavak nélkül. Fantasztikus és páratlan érzés volt. Soha nem álmodtam és nem is éreztem még ilyet, és ez friss álom.
2014. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Beszélgettem egy személlyel valami folyosón, majd egy másik becsatlakozott hozzánk belülről. Amikor olyan aranyos kitorpant a szobából és rámnézeett, hirtelen beléfagyott minden szó. Tudtam, hogy ő különleges és más. Meredten bámultuk egymást és szavak nélkül elmeséltük egymásnak az életünket.

Páratlan és fantasztikus élmény volt:)

Remélem találkozom még vele :D

2014. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettem valakivel egy folyosón, majd valaki hozzászólt bentről, azaz csatlakozott a beszélgetéshez. Egyszer csak kirontott a szobából, majd belefagyott a szó, megdermedt. Ők csak nézték egymást és elmesélték egymásnak az életüket! Én néztem őket fentről, nagyon emberien viselkedtek! Én visszaléptem és visszacsuktam a mennyország kapuját. Fantasztikus élmény volt! Lehet, hogy ők majd még találkoznak...?
2014. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettem egy személlyel egy folyósón. hirtelen egy szobából kitoppant valaki. Meredtem bámultak egymás szemébe. Mintha pár másodperc alatt elmesélték volna egymásnak az életüket, szavak nélkül. Páratlan ézés volt ezt látni. Remélem látom még őket. :)
2014. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D:D:D:D:D:D


[link]

2014. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Hát ez jó :D -Amúgy amikor (azt hiszem) végre mindenki szeretett,nem voltak ellenségeim,és szeretettnek éreztem magam.Nagyon sok szép álmom volt.<3 (na meg rossz is. )
2014. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ozmium42 ***** válasza:
100%

A kedvenc álmaim azok, amik olyan hosszúnak tűnnek, mintha filmet néznék, és sok szereplő van bennük, és többé-kevésbé konzisztens történet, szóval nem csapong össze-vissza. Sajnos ritkák, és töredékesen emlékszem rájuk, de mikor felébredek, szeretném folytatni.


Amire most hirtelen emlékszem, hogy az álom kezdetén "in medias res" egy szobában találtam magam, és volt nálam 3 tárgy, amiket tudtam, hogy fel kell használnom, de nem tudtam, hogyan. Talán egy tekercs volt, egy távcső, meg egy iránytű, de nem biztos. Aztán a történet valahogy úgy folytatódott, hogy kiderült, hogy a házban mitológiai lények bujkálnak (Medúzára és egy küklopszra emlékszem), kintről pedig emberek ostromolják a házat, akik a lényekre vadásznak. Sajnos épp az egyik tárgyamról kiderült, hogy az riasztotta oda az ellenséget. A lények barátságosnak bizonyultak, próbáltam segíteni nekik, de nem tudom, mi lett végül. Az álom későbbi része a házon kívül zajlott, néhány valóságos barátomat dolgoztatták rabszolgaként egy bányában. Őket sikerült kiszabadítani. Utána már ők voltak az erősítés a gonosz emberek ellen.


Az erotikus tartalmú álmokról most nem beszélek :D

2014. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnap dobjom már rám egy üzenetet az, aki ma velem álmodik! :)
2014. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mit mondhatnék? Szép álmokat mindnyájótoknak! :-)
2014. nov. 30. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lesz... Köszi... nektek is szép álmokat! :P


Ha van kedved megoszthatod velünk, hogy neked mi volt a legjobb;)

2014. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!