Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes álmom volt,...

Nagyon érdekes álmom volt, valaki megfejtené?

Figyelt kérdés

Meghívott egy lány a szülinapi bulijára, ahogy tavaly is történt.

Úgy volt, hogy mindenki hozzon vitorlás szörföt vagy béreljünk, mert a Balatonhoz megyünk és majd vitorlázunk!

Odaértünk, a part mellett volt egy fedett kocka hosszúkás épület.

Az épület és a víz között volt egy hosszú beton csík.(part)

Felsorakoztunk a szörfökkel és valaki körbejött ellenőrizni, hogy jól össze vannak-e rakva.

Közben egyre rosszabb lett az idő!

Vártunk, mert eléggé nagy hullámok jöttek.

Odaálltunk a ház szélére, a part tőlünk kb 8 méterre és néztük a vizet!

8-10 hullám után jött egy akkora, hogy el sem tudom mondani! 6-8 emelet magas!

Aztan akkora vihar lett, hogy szinte minden második hullám ilyen iszonyatosan nagy volt!

A viharjelző meg volt bolondulva. Tuti, ha belemegy valaki, nincs esélye kiúszni, egyből elviszi a hullám és belefullad.

(A hullám jobbról balra ment! Az összes.)

Ekkor egyszercsak egy embert láttunk az egyik óriáshullám tetején, aki szabadidőruhában volt. Mellőlünk bement még a vízbe egy idős bácsi és egy néni. Azt gondoltam, hogy egyből megfulladnak majd. Na de beszaladtak ahhoz az emberhez és ott beszélgettek. Ekkor éppen nem jött nagy hullám. A távolban már villámlott. Hirtelen ide is csapott a villám, a 3 embertől 2 méterre!

Ott bent kérdezte a néni, hogy jól vagy?(férjétől,akivel bement) válasz: persze,hogy jól vagyok! Mi is meglepődtünk ezen, ezért jobban kihajoltam, hogy lássam, ha következőnek odacsap a villám.

Mellettem állt a szülinapos, aki amúgy az életben nagyon tetszik, átkarolva áltunk, mögöttünk 1-2 lány barátom.

Jött a következő villám, de ahova csapott, a víz pezsgett és elfröccsent hozzánk egy csepp, pont a kézfejemre. Picit fájt, és a szülinapos adott rá egy puszit :)

Ekkor indulunk haza, pont jött még egy fiú barátom, 4 puszival köszönt, nagyon örült neki, hogy találkozunk!

Ekkor felszálltam a buszra és elaludtam!

Elindultunk, de amikor megálltunk felébredtem. Vártam, hogy a lány(szülinapos) hátha odajön majd hozzám, de ott feküdt velem szemben a barátnőm!


Vége!


Tudni kell rólam, hogy 4 éve van barátnőm, a szülinapos egy gyerekkori barát, aki szép lány, de többet ér a szememben a barátság annál, hogy összejöjjek vele. (Ha nem lenne barátnőm)


19/f


2013. júl. 21. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
ez csak egy állom nyugalom
2013. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!