Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha az álmomba...

Mit jelenthet az ha az álmomban folyamatosan csaltam?

Figyelt kérdés

dolgozatot írtam, puskáztam, lebuktam, de haverom átvállalta h miatta volt a padba a puska, így ő kapott 1est, nem én.


pókereztünk, csaltam, ki akartak dobatni, de a zsetonok egy részét odaadtam annak aki észrevette, és lenyugodott.


volt még 2 hasonló az álmomban.


végén a fürdőben egy könyvet találtam, kinyitottam és minden oldalon nagyba oda volt írva hogy ne csalj mert meghalsz.


mit jelenthet ez?


2014. dec. 6. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy meg se próbálj csalni, vagy hazugsággal anyagi javakhoz jutni.

Az állam nem tűri a konkurrenciát!

2014. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Legoman ***** válasza:

Szerintem ezt jelenti:

Valamit nagyon rosszul csinálsz. Soha nem tanulsz a hibáidból. Általában másra fogod azt, amit te csináltál és sokan nem szeretik. Tanulj a hibáidból és vállalj felelősséget a tetteidért.

2014. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!