Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis lehet?

Alvásparalízis lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött el az, hogy éjszakánként valami horrorfilmbe illőt álmodom, majd ha felébredek csúnya, torz emberi arcokat látok, akik közelednek felém és néznek. Arcuk olyan, mintha dühösek lennének és bosszúállás lenne bennük. Nagyon ijesztőek. Ha kinyitom a szemem akkor is latom őket, ha becsukom akkor is. Egész alakokat ritkán látok, azol is általában szenvedő vagy idős emberek. Ilyenkor nagyon félek, nem merek farkasszemet nézni velük. Ilyenkor elkezdek olvasni, vagy járkálok a hazban, elterelem a figyelmem, de nem túl hatásos. Akkor tűnnek el a leghamarabb, ha imádkozom. Hangokat nagyon ritkán hallok, de előfordul. Gyakran van olyan érzésem, hogy valaki ott van és figyel. Nem csak a saját házunkban, máshol is ez van... Talán alvásparaízis? Vagy egyéb?

2014. dec. 12. 11:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2014. dec. 12. 11:37
 2/14 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis közbe nem tudsz megmozdulni, szóval nem. Szerintem csak szimpla hallucináció.
2014. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az alvásparalízis az, amikor nem tud mozdulni...de te járkálsz...

A kérdés az, hogy ezekkel a "torz emberi arcokkal" közelebbi ismeretséget szeretnél vagy örökre el szeretnéd űzni őket ??

Hogy mi ez és mi a megoldás (ha akarod! ), a következő film utolsó 40 percében: [link]

2014. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízisnél már nem álmodsz, hanem tudatodnál vagy, csak mozogni nem tudsz.
2014. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Legoman ***** válasza:

Így nagyon nehéz megmondani, mivel nem éltem át őket. Lehetnek szellemek, de lehet csak puszta alvásparalízis.

A legjobb viszont az, ha ezek szellemek, mert akkor azokat ellehet küldeni, hogy ne legyenek ott. :)

Írok privátban. Próbálj ki valamit. :)

2014. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Minek nézel horror filmeket? Nem alvás paralízis, mert ahogy írta

ák előttem az nem tud megmozdulni, félig éber állapotban van és szeretne felébredni felkelni, de nem tud. Te pedig has nem hagyod abba a horror film nézést kicsit buggyant leszel. Hiányzik ez neked?

2014. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Legoman ***** válasza:
Nem néz horrofilmet, hanem olyasmit álmodik. "valami horrorfilmbe illőt álmodom". Nem ugyanaz a kettő. Én se nézek horrort, nem is szeretem. Mégis álmodtam már horrorfilmbe illőt én is.
2014. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan hogy aludtam aztán egy pár pillanatra tudatomnál voltam de nem tudtam mozogni aztán felébredtem. Lehet hogy ezek a lények pszichés eredetűek.
2014. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem volt esetleg valami traumatikus élményed?
2014. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem nézek horror filmet, igazából filmeket is nagyon ritkán nézek. Tragikus élményem sem volt, igyekszem kiegyensúlyozottan élni és megtartani a lelki békém. Szóval ilyen téren nincsenek gondjaim.
2014. dec. 12. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!