Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanába mindig olyan szokott...

Mostanába mindig olyan szokott velem történni hogy "félálomba" vagyok és már majdnem elalszom de úgy kezdődik az álmom hogy valamiről leesem. Amikor zuhanok akkor nyitom ki a szemem és rájövök hogy álmodtam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Amikor felébredek ebből a félálolmból akkor nagyon dobog a szivem és stresszes vagyok de fokozatosan lenyugszom.

2014. dec. 12. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul ez, velem pl. legtöbbször akkor, mikor másnapos vagyok, vagy nagyon keveset aludtam. :D:D:D Túl fáradt lehetsz, az idegek próbálnak ellazulni, stbstb, ezért van, hogy néha megrándul a kezed, vagy a lábad. Az, hogy ezt álmodod, nem sok mindent jelent, max. annyi, hogy az álmodba ezt így tudod "beépíteni", de én úgy tudom, hogy konkrétan ez a légzéssel van kapcsolatban. Rosszul veszed a levegőt alvás közben, az agyad pedig felébreszt ezzel, hogy nehogy megfulladj, ergo rúgsz egyet önkéntelen, amitől hirtelen felriadsz :D
2014. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom de lehet hogy igazad van...
2014. dec. 12. 21:30
 3/8 Ozmium42 ***** válasza:
Velem is előfordult, de ritkán, egyre emlékszem konkrétan. Volt egy új ötletem, amin nagyon fellelkesültem, és ahogy feküdtem, erősen fantáziáltam rajta, úgymond "láttam lelki szemeim előtt". Ebben az állapotban ért el ez a félálom állapot, és a fantáziám képei egyszer csak átváltottak arra, hogy egy magas épület ablakának a peremén vagyok, és lendületet veszek, hogy ugorjak. Akkor valami ilyesmi játszódott le bennem: várjunk csak, ez már nagyon nem az, amin eddig gondolkodtam. Erre felébredtem. A rándulás a végén jellemző "tünet".
2014. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, amikor nagyon kimerült voltam vagy beteg, nálam az szokott lenni, hogy leesek az ágyról, pedig a fal mellett vagyok egyébként a másik oldalamra fordulva. Azért nem jó érzés. :-)
2014. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
# 4/4 Nekem is valami ilyesmi van bár én nem vagyok beteg és nem az ágyról szoktam leesni de valami ilyesmi volt nekem...
2014. dec. 13. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem bejött, hogy napközben rövidebb szakaszokban kikapcsolok, elterelem a figyelmem, pár perc, ez feltölt, és már nem merülök ki annyira. A betegségeket meg úgy tűnik, ki tudtam védeni vitaminokkal, rendszeres testmozgással és az étkezésem átalakításával. Így egy ideje nem jelentkezett ez. Jobban alszom.
2014. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyankor az agyad azthiszi haldokolsz és úgymond "rúg"rajtad egyet
2014. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazábol az úgy van hogy csak az agyam képzeli el hogy haldokolok és úgy lesz valami. Ezért van elvileg az is hogyha beleesünk az álmunkba a vízbe.
2014. dec. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!