Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy apám vezet...

Legly kérdése:

Azt álmodtam, hogy apám vezet és én mellette vagyok, s arra lettem figyelmes, hogy majdnem elütöttek minket, másodjára apámra néztem, s félálomba volt, át kellett vennem a kormányt s véletlen a szemébe belenyúltam. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy ma délben véletlenül leeszed a pörkölttel a ruhád, és amikor a mosdóban ki akarod tisztítani, belefröccsen a szemedbe a szappan. Emiatt az piros lesz, és egy ismerősöd azt hiszi, bántottak. Emiatt bosszút áll a vélt elkövetőn, és lecsukják. A börtönben olyan ismeretségre tesz szert, ami egy életre megváltoztatja az életét, de kihatással lesz a tiedre. Emiatt elhagy a családod, és hajléktalan leszel. De sikerül új életet kezdened zimbabvéban, de sajnos amikor épp kezdenél egyenesbe jönni, eltapos egy víziló.
2014. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de a vizilót felfalja egy beszélö dinoszaurusz te meg felépülsz a kórházban. Aztán a dinoszauruszal fogsz lógni mert a családra már nem számithatsz, jo barátok lesztek de vki elárulja mondván mégse haltak ki emiatt fellázad a világ és mindenki beparázik végül vissza küldik az idöben és te már nemcsak hajléktalan hanem szomoru és magányos is leszel :(
2014. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!