Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton az...

Miért álmodom folyton az exemmel? Szörnyen bűntudatom van.

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek immár 2 teljes éve. Az utóbbi időben viszont, pár hónapja rendszeresen az exemmel álmodok. Még a gimi első évében jöttünk össze és nem tartott tovább a kapcsolat egy-két hónapnál. Nagyon jókat beszélgettünk de a hevesebb csóknál nem igazán jutottunk tovább, és végül ez a se nem vagyunk egy igazi pár de azért nyilván több ez mint barátság dolog, a bizonytalanság vetett véget a kapcsolatnak. Amolyan barátság extrákkal dolog volt aminek a végére szerelmes lettem. Sajnos vagy nem sajnos osztálytársak vagyunk és amennyire közömbös számomra ébren olyan sokat álmodok vele éjszaka. Általában szörnyen nagy vonzódást érzek iránta, nagytöbségben ő akar engem visszakapni, megölel meg akar csókolni és hiába tudom álmomban is hogy kapcsolatban élek van amikor nem tudok ellenállni neki, Egyszerűen borzalmasan vágyom rá. Az álmok kisebb többségében túl lépünk a csókon vagy pedig én nem birok már magammal és vallom be neki hogy hiányzik. Az érzései minden esetben hasonlóak az enyémhez. De borzalmasan bűntudatom van közben és utána is mert van barátom, akit mindennél jobban szeretek. Úgy érzem megcsalom őt még akkor is ha nem tudok az álmaimnak parancsolni. Segítsetek, miért álmodhatom ezt? Mit tudok ellene tenni?

Az álmaim miatt már a valóságban is furcsán érzem magam. Sosem csalnám meg a barátom, de ez borzalmas érzés



2014. dec. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradt pár nyitott érzésed iránta, vágy, ha úgy tetszik. Ettől nem leszel rosszabb ember, de el kell döntened, hogy elhagyod-e ezeket az érzéseket, vagy tovább hurcolod.
2014. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy hogy tudnám elhagyni, ha a tudatalattimban álmomban jelennek meg. Boldogan megtenném.
2014. dec. 14. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is el kell döntened, hogy megteszed. Ha ezt őszintén meg tudod tenni, akkor lehet benne segíteni. Már ha fontos és szeretnéd.
2014. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretném...nem akarom, hogy bármi közöm is legyen hozzá, nem akarok iránta érezni semmit sem álmomban sem ébren. Tudom, hogy a mostani barátom az igazi, de itt kisértenek ezek a régi érzések, mostanában valamiért egyre intenzívebben.
2014. dec. 14. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz attól, hogy megeszem a lelked, vagy hasonló marhaságot teszek, akkor írj nekem és elmondom hogyan tudnék segíteni. Nem, nem kell levetkőznöd hozzá.
2014. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
???
2014. dec. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!