Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti elhiszitek, hogy az álmok...

Ti elhiszitek, hogy az álmok valóra válnak? Álmodtam, hogy egy ismeretlen fiú megcsókolt, élethűnek tünt minden. Mit jelenthet? 17L

Figyelt kérdés

Sose csókoloztam.


Azt álmodtam, hogy egyik este kint voltam, egy olyan utcában, ahol a gyermekkorom nagyrészét töltöttem. Eldugott utca, kocsik se nagyon járnak arra. Szóval, ott voltam egy ismeretlen fiúval és a kocsijával. A fiú magas, fekete hajú és jóképű volt. Barátként néztem rá. Egyszer csak adott egy puszit az arcomra.Nekem jól esett. El se vette a fejét és egy kis idő után kaptam még egyet. Aztán adott egy puszit a számra, majd csók lett belőle. Megcsókoltam én is, hevesebben kezdünk el csókolózni, majd az arcomat és ezután a nyakamat puszilgatta, én meg csak ott álltam és nagyokat szuszogtam. Majd beültünk a kocsiba.(Ez nem olyan fontos, de egy év múlva gyermekünk is lett). Ennyiből áll az álom.

Az az igaz, hogy nekem tetszik egy fiú, akivel eléggé jó baráti viszonyban vagyok, de ő szőke és csak egy kicsivel magasabb nálam.

Van még egy fiú, aki fekete hajú, magas, de nem szép, ő az, akit kerülök, mert folyton felkeres. Nem is ismerem.

Mit jelenthet ez az álom?



2014. dec. 16. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A vágyadat.
2014. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Legoman ***** válasza:

Szerintem ezt jelenti:

Tetszik neked az a szőke fiú, lehet nem olyan jóképű, mint az álmodban, de neked az. Barátként tekintesz rá, de a szíved legmélyebb zugában szerelmes vagy belé, nem is kicsit. Szeretnéd jobban megismerni, és nem csak barátként tekinteni rá. Lehet ez egy új és boldog időszak az életedben. :)

2014. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak jósálmok,de nem minden álom ilyen.
2014. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, kérdező, hogy aludtál. Egyéb jelentést ne keress bennük.
2014. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mind valóra válna. De nem. Pont annyi válik valóra, amennyi a véletlen kategóriába tartozik.
2014. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvasd: Petőfi Sándor: Jövendölés
2014. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy a gép többször másolta amit csak egyszer akartam. Már csak azt kell írnom: Jósálmaimat soha nem tudtam megfejteni.- akinek jósálma van,ne aggódjon amiatt hogy nem tudta megfejteni, Meg tudja fejteni aki adta,a maga idején. - Az nagyon hosszú idő is lehet. És akkor ő majd emlékszik arra az álomra.
2014. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
V
2014. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!