Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mitől lehet hogy nagyon...

Az mitől lehet hogy nagyon ritkán emlékszek az álmaimra?

Figyelt kérdés

Pedig álmodozó típus vagyok, szinte egész nap csak álmodozok meg fantáziálok


Lehet fáradtság miatt?



2014. dec. 17. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az oka, hogy ébredéskor valami eltereli a figyelmet az álmodról. Egy régi mondás szerint, aki ébredéskor az ablakra néz, elfelejti az álmát. Ez szerintem annyiban igaz, hogy rögtön eszébe jut, hogy szép az idő, vagy épp ellenkezőleg, esik az eső, fúj a szél. És már nem is emlékszik az álomra.
2014. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Túl mélyen alszol velem akkor szokott ez lenni,bár az első válaszolónak is igaza lehet de az se mindegy hogyan alszol ha jól emlékszem háton alszol nagyobb eséllyel lesznek rémálmaid,másik az meg ha hason alszol akkor mélyebbek az álmaid vagy jobban emlékszel rá "kicsit vicces de ezt egy tudtad-e könyvben olvastam anno"
2014. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Am csak szólok:az ember mindennap álmodik,csak van hogy az agy ébredés után lusta feldolgozni
2014. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!