Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ritkán álmodok lakásokban ha...

Ritkán álmodok lakásokban ha mégis, akkor nagyszuleimnel, ahol mindig valami egyszerűt, de ha itthon akkor folyton rémálmaim vannak. Miert? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Szóval nagyszüleim házában álmodni olyan könnyű, tudom hogy almodok és néha felkelek és nevetek hogy mennyi hülyeség.

Itthon azonban rémálmaim vannak. Mind szörnyen valóságos. Előszöris mindig a szobámba érkezek. Háromszor voltam itt álmaimban.


Első alkalommal (4-5 éves lehettem) üldözött egy patkányszerű

Lény. Felkeltem megmostam az arcom, visszaaludtam es folytatódott.


Másodjára az ágyamon ültem (ez most nyáron volt) és néztem hogy miért nincs megágyazva. Felnyitottam az ágyat kivettem az ágyneműt megfordultam, hogy lecsukjam az ágyat es eltűnt a takaróm meg a párnám. Ezt megismételtem párszor. Azt hittem ébren vagyok. Kiáltani akartam de nem tudtam. Sírva keltem fel.


Harmadjára tegnap este volt. Az utcán álmodtam ahol egy fiú után mentem, akinek tetszem es sokat gondolok rá. Álmomban meg akartak erőszakolni valamilyen idegenek. A fiú nevét akartqm kiabálni de nem tudtam. Rajöttem hogy álmodok, így felkeltem. Az iroasztalom elott terdelve talaltam magam es néztem hogy miért van nyitva az ajtóm. Rettegtem. Mindig zárt ajtónál alszok. A padlód bámultam nagyon hideg volt. Ismét szólni akartam valakinek de egy hang se jött ki a torkomon. Ekkor jöttem rá hogy még alszok. Nagyon nehezen keltem fel.


Ui.:

Ha az álmokról, szellemekről es egyéb ezoterikus dologról beszélek valakivel megtelik könnyel a szemem és néha a hideg is kiráz. Egy barátom is így van vele. Erre van , magyarázat?


14/L



#álom #rémálmaim
2014. dec. 30. 21:58
 1/2 aries 2 ***** válasza:
Nem tudom miket jelenthetnek álmaid. De engem is érdekelnek az álmok. Életem során nagyon sok álomélményben volt részem. Még jól emlékszem a gyerekkoriakra is. Én mostanság C.G.Jung könyveit olvasom, ahol az álmokról is van szó bennük. Annyit tudok, hogy álmaink tudattalan tartalmak kifejeződései. Elfojtott vágyaink, félelmeink álmainkban bukkannak fel.
2015. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző házunkan nekem is volt egy visszatérő rémálmom, miszerint nemlétező lények akartak megölni (olyan 10 éves körül lehettem), majd 5 évvel az elköltözés után visszatértek. Később úgy gondoltam, hogy azzal a házzal kapcsolatos rossz élmények pl. éjszakai egyedüllétek miatt kezdtem félni ott. Lehet, veled is valami hasonló dolog lehet.
2015. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!