Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Találtam itthon valami ércet,...

Találtam itthon valami ércet, nem tudom mi lehet, hova vihetem megnézetni, hogy mégis mi ez, értékesíteni?

Figyelt kérdés
ezüst színe van, csillog.
2014. dec. 24. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Érc = fémtartalmú ásvány, ásványboltban megmondják.
2014. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből kiindulva bármi lehet...
2014. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján galenittől kezdve szfaleriten át a magnetitig akármi lehet, esetleg még a piritnek is lehet ilyen színe

Elég gyakoriak, szerintem ezek közül lesz valami

2014. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bunkón álltok hozzám meg kell hagyni, de nem azt kértem, hogy ti mondjátok meg abból a két infóbol amit írtam, hanem hogy hol tudom megnézetni, első köszönöm.
2014. dec. 24. 23:16
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy jelenleg kólában ázik mert fekete cucc borítja , és csak nehezen jön le.
2014. dec. 24. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ásványboltokban nemigazán ásványtani szakértők dolgoznak és csak azt tudják hogy milyen ásvány milyen ezoterikus hatással bír.

Szerintem csinálj képeket róla és a linket szúrd be ide.

Aztán majd valaki megmondja hogy mi lehet.

Elsőnek például azt kell megnézni hogy vezeti-e az áramot mert az összes fém jól vezet.

2014. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fém lesz, mert nem vonzza a mágnes, bár van olyan fém ami nem mágnesezhető.
2014. dec. 25. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nyugodtan bemehetsz egy egyetemre is, általában szívesen szoktak segíteni

Budapesten, Pécsen, Szegeden, Miskolcon biztos hogy van ilyen tanszék

De ha felteszel pár képet miután letisztítottad lehet hogy én is megtudom mondani mivel ezt tanulom:)

2014. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!