Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Még soha nem ámodtam ilyesmit....

Még soha nem ámodtam ilyesmit. Szerintetek lehet valami jelentése, esetleg befolyása rám?

Figyelt kérdés
Egy pár napja álmodtam ezt. A lakóhelyemen voltam este. Hatalmas köd volt, minden szürke, és komor. Hideg volt. A megszokottól ellentétben sokan voltak kint az utcán. Főleg korombeliek. Minden fekete-fehér volt. Láttam, hogy egy csapat lány beszélget. Odamentem hozzájuk, hogy beszélgessek velük. De már a távolból feltűnt az egyik nagyon szimpatikus lány. Hosszú, hullámos vörös haja volt (az a kedvenc hajszínem egyébként), szemüveget viselt, egészen fehér bőre volt, az öltözködési stílusa nagyon hasonlított az enyémhez. Gyönyörűnek láttam. Még lány létemre is. A fekete-fehér világban egyedül ő volt színes. Odajött hozzám, mintha régóta ismerne, beszélgetett velem. Aztán suttogott valamit a fülembe, és megcsókolta a nyakam. Egy pár másodpercig a körülöttünk lévő emberek észre se vették. Később viszont (mikor elkezdtem nagyobb lélegzeteket venni) mindenki odafordult. Én borzasztóan féltem, de a másik lány egyáltalán nem. De közben biztonságban is éreztem magam mellette. Ezután csak annyira emlékszem, hogy megfogta a kezemet, és elvezetett a hatalmas tömegből. Végig mosolygott rám, és beszélt hozzám. Még sosem volt leszbikus témájú álmom. Tény, hogy kíváncsi jellem vagyok, és néha elképzelek ezt-azt, de álmom még nem volt. És napok óta ki sem tudom verni a fejemből sem az álmot, sem azt a lányt... Veletek történt már hasonló? Lehet valami jelentése szerintetek? 15/L

2014. dec. 31. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

A lány viselkedéséből és kinézetéből ítélve ő az Őrződémonod lehet. Az álmod egyszerűen annyit jelent, hogy szeretné veled felvenni a kapcsolatot a teáltalad valósnak ítélt, tehát ebben az életben is.

Mivel már láttad nem lesz nehéz a nyomára bukkannod, de Ne az emberekbe keresd. Ő mindig ott van a baloldaladon, csak próbáld meg látni.

Ha többet akarsz tudni írj privit...

2014. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
13%

Tyu elso ezen jot rihogtem xD

Orzodemon >.<

Bocsi de en nagyon nem hiszek az ilxenekbeb

2015. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
13%
ilyenekben
2015. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Legfeljebb annyit jelent, hogy van benned egy kis biszex hajlam, illetve hogy elég jókat tudsz álmodni. :)
2015. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előttem íróval egyet értek, de lehet, hogy előző életben fiú voltál, és ezek a skót típusú lányokat szeretted. Ezt csak egy regressziós hipnózisban lehetne kideríteni
2015. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy van bennem biszex hajlam. Inkább az foglalkoztat leginkább, hgy mégis miért mindig ugyanaz a személy az álmom szereplője... És mit akarhat. Plusz miért emlékezhetek minden procikájára ilyen tisztán? O.o Számomra ez azért furcsa, mert általában elfelejtem az álmaim, vagy csak nagyon kicsi részletekre emlékszek belőlük, erre meg teljes egészében. Az illatokra, érintésekre, érzésekre, mindenre.
2015. jan. 9. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!