Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet az, hogy a páromma...

Miért lehet az, hogy a párommal kapcsolatban mindig negatív dolgokat álmodok, amik felzaklatnak?

Figyelt kérdés
Pl. hogy az exével beszélnek, vagy olyan csajjal aki már megpróbálta tönkretenni a kapcsolatunkat. Mindig ilyeneket álmodok vele kapcsolatban, kellemeset nem.
2015. jan. 2. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bízol eléggé a párodban és hiába hogy te azt gondolod , hogy maximálisan megbízol benne , a tudatalattid így üzen hogy ''Hahó..azért annyira nem is bízol benne tehát ezen változtass''

Az álmok java részre könnyen értelmezhető , csak kicsit bele kell gondolni :)

Persze biztosat így se tudok , mert nem ismerlek nem tudom milyen vagy.

Lehet hogy csak túlzottan aggódsz.

2015. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A többibe se bíztam, de nem rémlik, hogy velük ilyet álmodtam volna, ez meg már rendszeres,havi legalább 1x biztos van egy ilyen. :(
2015. jan. 2. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor meg nagyon aggódsz valami miatt.Menjetek el szórakozni a pároddal és érezzétek jól magatokat.

Nem szoktatok veszekedni?Mert ha igen lehet hogy tudatalatt félsz hogy ezzel elveszíted őt.Vagy bármi más , de attól félsz hogy elveszíted.Az oka mind1 ~lehet nem vagy magaddal megelégedve,tudat alatt úgy gondolod , hogy nem vagy elég neki,könnyen elveszítheted~..

Tehát sok oka lehet

2015. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!