Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán pasik jellemzői?...

Oroszlán pasik jellemzői? Negatív, pozitív, kapcsolatban? Valaki jellemezné magát?

Figyelt kérdés

oroszlán pasival voltam jóba egy időbe: az biztos hogy sértődékeny( azt állítja be őt nem lehet megsérteni)pedig szerintem igen, keménynek mutatja magát,humoros,rengeteget beszél, mindenkivel megtalálja a hangulatot, hirtelen haragú,kiáll másokért,szeret a csajoknak csapni a szelet(saját tapasztalat) ugyancsak bátor, megtesz minden hogy a szeretője kedvébe járjon,törődik a másikkal.

igazak ezek rátok?:)


2014. febr. 3. 20:53
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Jaj, teljesen magamra ismertem! :D

(Ráadásul nekem az aszcendensem is oroszlán.)

2014. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem minden igaz, amit le írtál...! :)

Eléggé "vezető" típusok vagyunk, bár én ezt az 1 dolgot nem érzem magamon, én olyan ha akarok akkor tudok "vezetni" típus vagyok... :)

Nem vagyok sértődékeny ha meg igen nem mindig mutatom ki, viszont egyáltalán nem tudok haragot tartani! :D

Rám a szerető dolog is igaz, mondjuk manapság inkább barátnő mint szerető de az ágyban nekem az ő boldogsága az első! :)

2014. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2. voltam

Kihagytam, hogy néha akaratlanul is kiül az arcomra amit gondolok valakiről vagy valamiről, és nyílt és őszinte vagyok... :)


18/f

2014. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a sértődés nem igaz! ha ilyeneket irkálsz, többet ne szólj hozzám...
2014. febr. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12 éve nagyon jó barátom egy Oroszlán srác, én Nyilas nő vagyok.

Szerintem ameddig nem volt együtt egy igazán szenvedélyes nővel, addig nem érzi, hogy mi kell neki igazán (ez elég sok emberrel így van amúgy). Valóban sok csajnak udvarol, túlzottan is soknak, valahogyan irányítja is ezt a reperoárját, de sajnos amilyen gyorsan szedi fel a nőket, olyan gyorsan is tűnnek azok el. Egy oka van, amivel nem árulok el újat: az Oroszlánok nagyon adnak a külsőre, mindig 100%-osak kell legyenek, ha kilépnek bárhova is a lakásból ... s ugyanezt várják el a barátnőjüktől is.

Ennek nem mindenki tud megfelelni mindig és mindenhol, így az Oroszlánnak sem mindig vannak minőségi kapcsolatai. Konkrétan azt látom, több hónap-év megfigyelés után, hogy őt manipulálják sokat, kihasználják a jóhiszeműségét, elég keményen.

Mint barát, erre igyekszek figyelmeztetni, s látom, hogy fáj neki az igazság, de legalább tudja, hogy konkrétan mit orvosoljon a kapcsolataiban és szelektáljon.

2014. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!