Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy hónapok...

Mit jelenthet az, hogy hónapok óta ugyanazt álmodom és mindig ugyanabban az időpontban felébredek?

Figyelt kérdés
Az álomban van egy idős úr akit közelről látok és fejbe lővik,utánna minden tiszta vér.
2015. jan. 8. 23:09
 1/5 anonim válasza:
hát nem tudom
2015. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ko.Ru. válasza:

nekem régen voltak ilyenek, csak saját magammal.

pl. apával megyünk az utcán a fql mellet, elnézek jobbra, aztán balra, és nincs ott apa. újra jobbra, aztán balra, és nincs ott a fal. jobbra, balra, egy gépfegyveres terrorista mondja, hogy gyere, vqgy megöllek!

Velemegyek, apa egy székhez kötözve,ahogy én is. (itt valami kimaradt, mert így nem passzol). Repülök mint egy madár, és egyszercsak leesek. kész. felébredek, és apa pánikolva mondja, hogy 5 perc múlva kezdődik az órád.


Szerencsémre, ha az álmomban eszembe jut, hogy álmodom, akkor fel tudok szándékosan kelni.


Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én néha qz álmaim a szemem magasságában zajlanak, néha pedig kívülről látom magam.


ui. nem ez az álom volt a legrosszabb.

2015. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha minden igaz, akkor ha álmodban valakit látsz meghalni, hosszú életed lesz... De ez csak álom!

Az is lehet, hogy azért álmodod hónapok óta ezt, mert elalvás előtt erre gondolsz?!

2015. jan. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez jó kérdés

Én úgy hallottam hogy az ilyen álmok hosszú életet jelent

2015. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt jelenti hogy te vagy Ethan Wate
2015. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!